Ci muzycy starzeją się z klasą i wyglądają dziś lepiej niż kiedyś!

28 stycznia 2020

Andrea Bocelli dobiega 62 roku życia, ale dopiero niedawno schudł, zgolił brodę i pięknie posiwiał. Rod Stewart ściął włosy, zgromadził kolekcję pięknych marynarek i na powodzenie u kobiet nie może narzekać. A ma 75 lat! Istnieją mężczyźni, którzy w wieku 50, 60, a nawet 70 lat podobają się kobietom bardziej niż kiedy mieli lat 20. Przyprószeni siwizną i pewni siebie, nie chowają się za zmarszczkami, które teraz dodają ich twarzom szlachetności. Kto jeszcze należy do tego pięknego i dojrzałego grona muzyków?

 

 

Większość kobiet z pewnością uśmiechnie się na widok dojrzałego Brada Pitta czy Georga Clooneya na ekranie – ikon kina, którym wiek zdecydowanie służy. Nie każdy mężczyzna starzeje się z klasą, ale istnieją takie „przypadki”, na które z przyjemnością patrzy się z każdym mijającym rokiem. Nie dość, że mężnieją, często też, właśnie w dojrzałym wieku osiągają kulminacyjny moment swojej kariery.

 

Il Divo – Sebastien Izambard, Carlos Marin, Urs Buhler, David Miller
Najwięksi fani kwartetu Il Divo z pewnością zauważyli, że jeden z wokalistów – Sebastien Izambard nie jest już młodzieńcem. Jednak ku uciesze publiczności Sebastienowi bardzo służy ta transformacja – dłuższe włosy i zarost sprawiają, że Francuz wygląda zniewalająco! Z resztą nie tylko on! Czterech mężczyzn o różnych typach urody sprawia, że zespół od lat wzbudza spore zamieszanie wśród damskiej części publiczności, a każda z pań znajdzie swój typ. David Miller również prezentuje się świetnie. Choć u Amerykanina nie widać żadnych radykalnych zmian, jego chłopięca twarz wyraźnie nabrała męskiego charakteru. Zmarszczki mogą być pociągające! Jednak zdaje się, że Ursa Toniego Bühlera czas w ogóle się nie trzyma! Szwajcar trzyma się najlepiej z całej czwórki. Tenor niezależnie czy w zaroście, czy bez, wciąż prezentuje się na 25-30-latka, mimo że w przyszłym roku dobiegnie 50! Aktywny, umięśniony, z zabójczym uśmiechem i na motocyklu, wywołuje drżenie serca u niejednej kobiety! Kwartet zamyka Carlos Marin – bożyszcze pań. Na dodatek wydaje się, że Carlos z wiekiem wygląda co raz lepiej i młodziej! Ten facet wie, jak o siebie zadbać! Kruczoczarne włosy, zawsze ułożone w zawadiacki nieład i perłowy uśmiech wyróżniający się na tle jego ciemnej, hiszpańskiej karnacji to wabik na kobiety! 52-letni baryton walczy z upływem czasu jak nikt inny i wykorzystuje go na swoją korzyść!

 

Andrea Bocelli – legendarny, włoski tenor już od dłuższego czasu porównywany jest przez media do… włoskiego wina! Im starszy tym lepszy! Kobiety twierdzą, że siwizna tylko mu służy, a artysta prezentuje się znakomicie. Bocelli schudł, co podkreśla jego wysoki wzrost i elegancką postawę, a na dodatek czaruje publiczność swoim uśmiechem. Kariera Włocha zaczęła się na dobre, gdy ten miał 40 lat, ale dopiero od kilku lat artysta zapełnia wszystkie największe areny świata, choć jest już po 60. Młodzieńczej werwy dodaje mu kilkuletnia córka Virginia, a szyku – piękna żona Veronica.

 

Lionel Richie – ten facet to prawdziwa ikona. W czerwcu skończy 72 lata, czego kompletnie po nim nie widać! Lata mijają, a muzyk wciąż jest niezwykle aktywny – obecnie bierze udział w 3. edycji American Idol. Richie zachował pogodę ducha, głos, sprężystą i wyprostowaną postawę, a także wyróżnia się modną garderobą i stylem. Jego hart ducha w połączeniu z legendarnym wąsem, wciąż bujną fryzurą oraz pięknym, szczerym uśmiechem – to prawdziwa perła!

 

Rod Stewart – czy ten Brytyjczyk ma naprawdę 75 lat?! Tak, choć zdecydowanie tego po nim nie widać! Za jego utwory kochają go miliony kobiet na całym świecie, a on wciąż jest na topie! Jego koncerty zawsze okazują się sprzedażowym sukcesem, a sam Rod zdaje się być na scenie o kilkadziesiąt lat młodszy niż jest w rzeczywistości! Śpiewa, tańczy, kładzie się na scenie i wykonuje przeróżne akrobacje! Takie tempo koncertu godne jest dwudziestoletniego wykonawcy! Rod Stewart od lat prezentuje niebywały szyk i klasę w połączeniu z rockowym temperamentem i gamą kolorowych garniturów. Porównując zdjęcia Roda Stewarta z młodości z jego teraźniejszym wydaniem widać, że artysta przeszedł metamorfozę. Jego garderoba, mimo że bardzo barwna nabrała klasy, tak samo jak fryzura, która z długich i sterczących kosmyków niczym natapirowany hełm, stała się lekką i swobodną męską fryzurą.

 

Rudolf Schenker – 72- letni założyciel, gitarzysta i autor tekstów zespołu Scospions zamyka tę listę. Zespół w całej swojej istocie bije wszelkie rekordy popularności i pokazuje, że czas im nie straszny! Ich koncerty są zawsze sukcesem, a fani przybywają na nie bardzo tłumnie! Wśród publiczności można spotkać każdą generację, dla której liczy się brzmienie legendy rocka. Cały zespół od lat nie spuszcza z tonu, a Rudolf Schenker jest tego najlepszym przykładem. Niemiec nie tylko wciąż szaleje na scenie grając niezwykle energicznie na gitarze, ale pozwolił sobie też na szaleństwa w wizerunku. Krótko wystrzyżona fryzura, niecodzienna rockowa bródka, glany, drapieżne stroje i ciemne okulary, sprawiają, że Rudolf wygląda wprost kapitalnie! Jeśli przyjrzeć się jego zdjęciom z młodości, kiedy fryzura gitarzysty pozostawia wiele do życzenia – czas zrobił w nim wielką zmianę!

 

Ci faceci nigdy się nie znudzą!

 

Wszyscy, chcący przeżyć magiczne, muzyczne chwile, ale też przyjrzeć się urodzie dojrzałych mężczyzn, będą mieli okazuje już niebawem. Międzynarodowy kwartet Il Divo wystąpi 13 listopada 2021 na TAURON Arena w Krakowie, z kolei Andrea Bocelli wystąpi 21 sierpnia 2021 na PGE Narodowym. Bilety na oba wydarzenia nabyć można na stronie: www. prestigemjm.com.