22 listopada 2017

Przedstawiciele chóru Gregorian w rozmowie z Prestige MJM zdradzają, skąd pomysł na image, jaką muzykę lubią wykonywać najbardziej i co przygotowali dla widzów Royal Christmas Gala. Tego wszystkiego dowiedzieć się można z wideo wywiadu, na niespełna 4 tygodnie przed wielkim świątecznym widowiskiem w Atlas Arenie w Łodzi.

 

Pozostał zaledwie miesiąc do świąt do Świąt Bożego Narodzenia! Ten wyjątkowy czas zawsze niesie ze sobą magię, urok i cudowną atmosferę w gronie najbliższych. W tym roku grudzień przyniesie coś, co jeszcze bardziej podkreśli magię świat  – Royal Christmas Gala! Sarah Brightman, Chór Gregorian, Mario Frangoulis, Fernando Varela, Narcis oraz inni wspaniali goście wystąpią 17 grudnia 2017 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

 

Podczas konferencji w Berlinie organizator koncertu Prestige MJM miał przyjemność rozmawiać z headlinerami widowiska Royal Christmas Gala – przedstawicielami chóru Gregorian.

 


Bilety na to niezwykłe show można nabywać poprzez strony: www.bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik w całej Polsce. Koncert organizowany przez agencję Prestige MJM.