9 listopada 2021

Natalia Kukulska zaśpiewa Chopina na koncertach w Krakowie i we Wrocławiu! Występy te będą jedyną szansą, aby usłyszeć na żywo “Czułe struny”, czyli współczesną interpretację największego polskiego pianisty w innowacyjnych, symfonicznych aranżacjach. Koncerty odbędą się 29 stycznia w ICE Kraków oraz 31 stycznia w NFM Wrocław.

 

 

“Czułe struny” to projekt muzyczny, który wywrócił świat muzyki klasycznej i rozrywkowej do góry nogami. Natalia Kukulska zrobiła coś, czego nie wyobrażał sobie chyba nawet najśmielszy meloman – zaśpiewała Chopina! Artystka wraz z najlepszymi polskimi kompozytorami: Krzysztofem Herdzinem, Nikolą Kołodziejczykiem, Adamem Sztabą, Janem Smoczyńskim i Pawłem Tomaszewskim zmierzyła się z legendą polskiego kompozytora, tworząc nowe, muzycznie i lirycznie czułe aranżacje jego utworów. Wysiłek muzyków spotkał się z zachwytem słuchaczy, a album “Czułe struny” momentalnie okrył się platyną!

 

Teraz Natalia razem z kompozytorami, z którymi współpracowała przy albumie oraz wraz ze sztabem muzyków m.in. z Orkiestry Akademii Beethovenowskiej zaprezentuje “Czułe struny” na żywo! W ramach projektu zaplanowane są dwa prestiżowe koncerty w najpiękniejszych lokalizacjach Krakowa i Wrocławia.

 

 

Koncerty “Czułych strun” to tym bardziej wyjątkowe muzyczne wydarzenie, gdyż dyrygować im będzie cała piątka kompozytorów, którzy stoją za wszystkimi aranżacjami melodii Chopina na albumie! W ten sposób każdy utwór wybrzmi w swojej pełnej krasie.

 

Zapowiada się, że występy te będą prawdziwą ucztą dla wszystkich zmysłów. Natalia Kukulska znana jest bowiem z niesamowitej dbałości o każdy szczegół estetyki swoich projektów: od oryginalnych okładek płyt, przez wyjątkowe modowe stylizacje, odpowiednio dobrane przestrzenie koncertowe, najlepszych muzyków po swój najczulszy wokal uwydatniający piękno Chopinowskich kompozycji.

 

Koncerty “Czułych strun” odbędą się 29 stycznia w ICE Kraków i 31 stycznia w NFM Wrocław. Bilety są dostępne na: biletserwis.pl.

 

Promotorem koncertu jest agencja Prestige MJM.