6 kwietnia 2016

Gdańska grupa Chassis to drugi polski zespół, który wystąpi na scenie podczas Power Festival. Line-up imprezy, która odbędzie się już 7 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie, zasilą również światowe gwiazdy wielkiego formatu: Korn, Megadeth oraz Sixx:A.M., a także warszawski zespół Scream Maker. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM.

 

Chassis to rockowy zespół z Gdańska. Ich dynamiczne i energetyczne utwory oparte są na solidnych, rockowych riffach, niemiłosiernie skutecznej sekcji rytmicznej i urzekających harmoniach. W połączeniu z melodyjnymi i potężnymi liniami wokalnymi Chassis zapewnia doskonałą mieszankę stylów dla szerokiego grona odbiorców.

 

 

Występ grupy Chassis na scenie Power Festival bez wątpienia ucieszy wszystkich fanów zespołu, którzy od lat stanowią w Polsce liczne grono. Jak zdradzili muzycy gdańskiej formacji, publiczność usłyszy tego dnia utwory powstałe na przestrzeni wieloletniej aktywności scenicznej zespołu, jak również kompozycje z nadchodzącej płyty. Nie zabraknie również niespodzianek!
– Jesteśmy przekonani, że podczas Power Festival będzie wyśmienita zabawa w doborowym towarzystwie naszej, i nie tylko naszej publiczności. Nie zabraknie utworów, które wiele osób może już znać z radia, czy telewizji, jak "Wide Eyes Open" czy "Oto Jestem", ale będą również nowości  z nadchodzącego albumu. Postaramy się również przygotować jakąś niespodziankę, ale jeśli wyjawimy jaką, to przestanie być niespodzianką – zdradza Michał Gabryelczyk, wokalista grupy Chassis.

 

Zespół Chassis ma już na koncie liczne prestiżowe występy przed gwiazdami z najwyższej światowej półki. Grupa wielokrotnie gościła na największych festiwalach w Polsce jak i za granicą (Ursynalia, Przystanek Woodstock, Sonisphere/Antyfest, Wegorzewo, KinRock, Bałtycka Granica), zarówno jako headliner, ale także dzieląc sceny z największymi światowymi gwiazdami m.in. Korn, Limp Bizkit, Motorhead, Slayer czy Iron Maiden.

 

– Z grupą Korn graliśmy już 3 lata temu w Warszawie, a z wieloma gwiazdami metalu i rocka zdarzało nam się już grać w przeszłości. Takie występy niosą ze sobą potężny zastrzyk adrenaliny i oczywiście tremy, ale zawsze są tchnieniem jakiejś nowej energii. W znakomitej większości przypadków po takich występach następuje jakiś pozytywnie nacechowany zwrot w karierze zespołu. Mamy nadzieję, że tym razem będzie tak samo – dodaje Michał Gabryelczyk.

 

Power Festival z udziałem zespołów: Korn, Megadteh, Sixx: A.M., Scream Maker oraz Chassis odbędzie się 7 czerwca 2016 roku w Łodzi. Będzie to druga z imprez w łódzkiej hali Atlas Arena, która jest wynikiem współpracy, nawiązanej w tym roku pomiędzy agencją Prestige MJM oraz Łódzkim Centrum Wydarzeń. Bilety na Power Festival można zakupić poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik.