2 września 2013
Wszyscy uczestnicy koncertu Pet Shop Boys, który odbędzie się 4 września w hali ERGO ARENA, otrzymają specjalne wydawnictwo poświęcone temu wydarzeniu. Znajdzie się w nim między innymi wywiad z zespołem, przypomnienie jego wcześniejszych występów w Polsce i wiele innych ciekawostek!
 
Specjalne wydawnictwo koncertu Pet Shop Boys będzie rozdawane w dniu koncertu jego wszystkim uczestnikom. To na pewno bardzo dobra informacja dla fanów brytyjskiego zespołu, ponieważ nie zabraknie w nim wielu ciekawostek.
 
W publikacji znajdzie się między innymi wywiad z zespołem Pet Shop Boys, ciekawostki dotyczące oprawy występu zespołu w ERGO ARENIE. przypomnienie wcześniejszych koncertów duetu w Polsce, wypowiedzi znanych osób ze świata muzyki na temat twórczości Pet Shop Boys oraz najważniejsze informacje organizacyjne  – wymienia Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM.
 
Warto również dodać, że wydawnictwo jest bezpłatne – otrzyma je każda osoba, która pojawi się na koncercie i będzie chciała z tej propozycji skorzystać. – Całość publikacji ma ciekawą oprawę graficzną. To na pewno cenna pamiątka dla każdego fana Pet Shop Boys. Z pewnością będzie można do niej wrócić po zakończeniu koncertu w ERGO ARENIE – przekonuje Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.
 
Wydawnictwo zostało przygotowane we współpracy z redakcją naszemiasto.pl.
 
Koncert zespołu Pet Shop Boys już w najbliższą środę. Bilety na to wydarzenie można nabywać za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com, www.ebilet.pl i www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.