22 października 2019

Już tylko kilkanaście dzieli miłośników Zielonej Wyspy od pierwszego koncertu irlandzkiej grupy w Polsce! Okazuje się, że nie tylko fani irlandzkich brzmień wyczekują wizyty dziewcząt, ale i one same odliczają dni do tego spotkania! Z początkiem listopada, Celtic Woman zaśpiewa w Polsce po raz pierwszy. Koncerty odbędą się w Poznaniu i Zabrzu.

 

 

Celtic Woman, czyli Mairéad Carlin, Éabha McMahon, Megan Walsh oraz Tara McNeill właśnie rozpoczęły trasę koncertową po Europie! Irlandzka grupa ma już za sobą niezwykle długą podróż po Stanach Zjednoczonych i z radością powitała występy na Starym Kontynencie. Pierwszym punktem na ich muzycznej mapie był Amsterdam, W kolejnych dniach odwiedziły Antwerpię, Paryż i Essen. Wszystkie europejskie koncerty spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem fanów.

 

Niecałe dwa tygodnie dzielą polskich miłośników Celtic Woman od pierwszego występu  zespołu w naszym kraju. Grupa zaprezentuje się w ramach promocji najnowszego albumu – „Ancient Land”. Koncertowi utrzymanemu w irlandzkich tonacjach towarzyszyć będzie spektakularna oprawa muzyczna i wizualna.

 

Celtic Woman będzie można zobaczyć na żywo podczas dwóch koncertów: 4 listopada w Sali Ziemi Poznań Congress Center oraz 6 listopada w Domu Muzyki i Tańca Zabrze. Bilety na: www.prestigemjm.com