4 lipca 2019

Celtic Woman po raz pierwszy wystąpi w Polsce w ramach wyjątkowej trasy koncertowej „Ancient Land”. Grupę będzie można zobaczyć na żywo podczas dwóch koncertów w Poznaniu i Zabrzu. Wcześniej, już 5 lipca o godzinie 21:20, każdy widz TV Silesia będzie mógł doświadczyć magii irlandzkich dźwięków! Tydzień później wyemitowana zostanie druga część koncertu.

 

Cztery przepiękne kobiety – Mairéad Carlin, Éabha McMahon, Megan Walsh oraz Tara McNeill zaczarują już w listopadzie Salę Ziemi Poznań Congress Center oraz Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu! Miłośnicy muzyki celtyckiej będą mogli po raz pierwszy na żywo zobaczyć wyjątkowy koncert w wykonaniu Celtic Woman! Wszystkie osoby, które nie są jeszcze zdecydowane, czy wybrać się na to wydarzenie, mają szansę już w piątek zobaczyć w telewizji koncert irlandzkiej grupy! 5 lipca o godzinie 21:20 na antenie TV Silesia zostanie wyemitowana pierwsza część występu „Celtic Woman – Ancient Land” natomiast, tydzień później, o tej samej godzinie zobaczymy drugą odsłonę tego koncertu.

 

 

„Ancient Land”, to tytuł ostatniego albumu grupy jak i nazwa obecnej trasy koncertowej. Wydawnictwo zawiera 18 nowych utworów, w tym oryginalne kompozycje, takie jak: „Garden Of Eden”, „Be Still” , instrumentalne „Love & Honor”. Na płycie usłyszymy również irlandzkie piosenki tradycyjne, w tym: „Sive”, „Mna Na hEireann”, „Moorlough Shore” oraz kilka wersji współczesnych utworów, takich jak „Long Journey Home”, „Going Home” lub „Homeland”.

Koncert „Ancient Land” został  sfilmowany na tle historycznego zamku Johnstown w hrabstwie Wexford w Irlandii gwarantując oglądającemu nie tylko muzyczną poezję, ale też bajeczną oprawę i klimatyczne widoki. Właśnie ten materiał będzie można obejrzeć w TV Silesia.

 

Koncert, który będziemy mogli obejrzeć dzięki uprzejmości TV Silesia, został zrealizowany w wyjątkowej scenerii. Miejsce, widoki zapierają dech w piersiach, a anielski głos Celtic Woman przenosi nas do niezwykłej krainy. Koncert można polecić każdej osobie, która nie tylko tęskni za zieloną wyspą, ale lubi po prostu piękną muzykę – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

 

Celtic Woman wystąpi w Polsce dwukrotnie tego roku. Pierwszy koncert odbędzie się 4 listopada w Sali Ziemi Poznań Congress Center. Drugi – 6 listopada w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Bilety do nabycia poprzez stronę www.prestigemjm.com. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.