17 sierpnia 2016

Mieszkańcy wszystkich polskich województw wybierają się do Krakowa na listopadowy koncert Justina Biebera! Fani kanadyjskiego piosenkarza zakupili bilety zarówno w Szczecinie, jak i w Przemyślu. W Białymstoku, jak i w Zgorzelcu. Do Krakowa przyjadą też wielbiciele jego twórczości z Norwegii, Niemiec, Litwy oraz Węgier. Koncert kanadyjskiego gwiazdora odbędzie się 11 listopada w hali TAURON Arena Kraków.

 

Śląskie, małopolskie, mazowieckie, wielkopolskie oraz dolnośląskie – to właśnie fani z tych województw nabyli najwięcej biletów na listopadowy koncert Justina Biebera w hali TAURON Arena Kraków, który odbędzie się w ramach trasy "Purpose World Tour". W wydarzeniu weźmie również udziału wielu reprezentantów województwa łódzkiego, kujawsko-pomorskiego oraz podkarpackiego. W zestawieniu miast, w których zakupiono najwięcej wejściówek dominują: Kraków, Katowice, Warszawa, Wrocław oraz Łódź. Nie zabrakło w nim jednak również tak odległych zakątków kraju, jak Białystok, Gdańsk, Szczecin oraz Koszalin.

 

 

Skala zainteresowania koncertem Justina Biebera nie pozostawiała wątpliwości, że wezmą w nim udział mieszkańcy całej Polski. Dla tak wiernych i zaangażowanych fanów przebycie kilkuset kilometrów w celu zobaczenia swojego idola nie stanowi problemu. Dla wielu uczestników koncertu jest to jeden z punktów na europejskiej trasie „Purpose Tour”. Warto podkreślić, że w Krakowie nie zabraknie również Beliebers z zagranicy, w tym m.in. z Norwegii oraz Niemiec – komentuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert.

 

Europejska odsłona najnowszego tournée Justina Biebera rozpocznie się już 8 września w islandzkim Kópavogur. Piosenkarz zaplanował ponad 47 koncertów na Starym Kontynencie, w tym m.in. w Anglii, Francji, Niemczech, Skandynawii oraz Polsce. Ponad sześćdziesiąt koncertów, które odbyły się dotychczas w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie pozwalają przypuszczać, że w Krakowie Beliebers usłyszą m.in. takie hity Justina Biebera jak "Love Yourself", "Boyfriend", "As Long As You Love Me", "Baby", "What Do You Mean?", "Sorry" oraz "Company".

 

Kanadyjski wokalista po raz pierwszy wystąpił w naszym kraju w 2013 roku. Występ w łódzkiej Atlas Arenie zapisał się już w historii jako wyjątkowe show z imponującą oprawą dźwiękowo-wizualną, które porwało tłumy. Nie ulega wątpliwości, że kolejna wizyta artysty w naszym kraju wzbudzi równie duże emocje.

 

Justin Bieber wystąpi w hali TAURON Arena Kraków w piątek, 11 listopada 2016 r. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM. 

Galeria