1 marca 2021

Budka Suflera – legenda polskiej muzyki i grupa wielu niezapomnianych przebojów obecna na scenie niemal 50 lat oraz Prestige MJM – polska agencja koncertowa organizująca koncerty największych gwiazd światowej muzyki oraz ważne wydarzenia kulturalne, połączyły siły. 
 
Głównym celem współpracy Budki Suflera oraz agencji Prestige MJM jest zamiar stworzenia zupełnie nowej jakości na polskim rynku muzycznym. Ma to być cały szereg działań, których celem będzie upamiętnienie zmarłego przed rokiem Romualda Lipko, a także organizacja znaczącego wydarzenia muzycznego, które przyczyni się zarówno do budowania legendy Budki Suflera, jak i promocji Lublina, czyli miasta z którego wywodzi się zespół.
– Nawiązaliśmy współpracę z Budką Suflera z uwagi na wielkie dokonania, jakie zespół ma w swoim dorobku i pamięć niedawno zmarłego Romualda Lipko, kompozytora niezapomnianych przebojów. Jestem pewien, że razem jesteśmy w stanie stworzyć wiele dobrego. O efektach tej współpracy będziemy informować. Mogę tylko powiedzieć, że mamy kilka pomysłów. Ich realizacja jest już rozpoczęta. Jestem przekonany, że wspólnie z Budką Suflera zaskoczymy zarówno fanów, jak i obserwatorów polskiej sceny muzycznej – mówi Janusz Stefański, jeden ze współwłaścicieli Prestige MJM.

 


Bardzo zależy nam na tym, aby to co przez ponad czterdzieści lat osiągnęliśmy w muzyce wspólnie z Romkiem nie było tylko wspomnieniem, ale stało się początkiem nowych ambitnych przedsięwzięć. Poza tym nadal zamierzamy być aktywni. Wydawać płyty, grać koncerty. Jestem przekonany, że współpraca z agencją Prestige MJM otworzy przed nami nowe możliwości – dodaje Tomasz Zeliszewski, jeden z liderów Budki Suflera.
Poza realizacją długofalowych planów i organizacją dużych wydarzeń z udziałem zespołu Prestige MJM zajmie się także prowadzeniem bieżących spraw związanych z koncertowaniem Budki Suflera.


Na zdjęciu współwłaściciele agencji Prestige MJM: Janusz Stefański, Marek Kurzawa i Mateusz Pawlicki w towarzystwie Doroty Lipko oraz dwóch złonków zespołu Budka Suflera: Tomasza Zeliszewskiego i Mieczysława Jureckiego.

Galeria