23 marca 2012

Pierwszy w Polsce koncert Deutsche Bank Invites Michael Bublé, który odbędzie się 23 kwietnia w hali ERGO ARENA położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wszystkie dostępne do tej pory bilety zostały sprzedane! W związku z tym organizatorzy uruchamiają sprzedaż dodatkowej puli wejściówek. To już naprawdę ostatnia szansa, żeby pojawić się na tym wyjątkowym wydarzeniu.

Ogromne zainteresowanie koncertem Michaela Bublé było widoczne od pierwszych dni sprzedaży biletów. – W rezultacie po upływie niemal dwóch miesięcy od pierwszego dnia sprzedaży biletów mogliśmy poinformować, że koncert został w całości wysprzedany – tłumaczy Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje i Deutsche Bank jest organizatorem wizyty Kanadyjczyka w hali ERGO Arena. – Od tego momentu urywały się telefony, pojawiały się dziesiątki pytań o dodatkowe bilety. Zainteresowanie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Niestety, wtedy nie było żadnej możliwości wprowadzenia do sprzedaży dodatkowych biletów, poniewaz już nimi nie dysponowaliśmy – dodaje Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.

Z pomocą swoim fanom przyszedł sam artysta, który w ramach umowy z organizatorem miał zagwarantowaną pulę biletów na swój występ. – Takie zaproszenia na ogół trafiają do osób związanych z muzykiem – wyjaśnia Marek Kurzawa z Prestige MJM. – Michael Bublé wykazał się wielkim zrozumieniem i wykonał ukłon w stronę polskich fanów. Postanowił zrezygnować ze swojej puli biletów i dzięki temu możemy uruchomić ich sprzedaż – dodaje rzecznik prasowy Prestige MJM Jarosław Galewski.

Część biletów udało się także wygospodarować dzięki zmianie warunków technicznych nagłośnienia i tym samym odsłonięciu części trybun. Bilety trafią do sprzedaży już w najbliższy wtorek, 27 marca. Będzie można je nabywać od godziny 12:00. To naprawdę ostatnia szansa, żeby pojawić się na koncercie Michaela Bublé – przekonują organizatorzy.

 

Dodatkową pulę biletów będzie można nabywać za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com. Koncert odbędzie się 23 kwietnia w hali ERGO Arena położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu.