17 sierpnia 2017

Bryson Tiller nie zwalnia tempa! Po doskonałym rozpoczęciu trasy koncertowej w Ameryce Północnej artysta postanowił zrobić niespodziankę swoim fanom i  zdradził jak wygląda jego show! Czy tak samo będzie w Polsce? Przekonamy się o tym 16 listopada w warszawskim klubie Progresja.

 

– Po wydanym w maju albumie „True to Self”  – Tiller jest w genialnej formie! Widziałem materiał z jego koncertów i już nie mogę się doczekać występu w Warszawie. Popularność Bryson’a w Polsce dość szybko wzrasta, chociażby przez takie numery gościnne jak Wild Thoughts – DJ Khaled’a z Rihanną – dlatego warto wybrać się na jego klubowy koncert, bo mam przeczucie, że później już takich nie zagra – komentuje Adrian „Sitek” Kryński, jeden z najpopularniejszych polskich raperów.

 

 

W ramach europejskim tournée, które rozpocznie się w Marsylii we Francji, Bryson Tiller odwiedzi 23 miasta w 13 krajach. Zaplanowane występy będą częścią drugiej headlinerowej trasy tego artysty i pierwszą od czasu ogromnego sukcesu, który zawdzięcza tourowi T R A P S O U L.  W europejskiej części trasy gościem Brysona Tillera będzie SZA, która w ostatnim czasie wydała album „Ctrl”, wywołując euforię wśród krytyków muzycznych.

 

– Wszystkie liczby oraz wyniki sprzedaży biletów wskazują na to, że popularność Brysona Tillera i zainteresowanie jego pierwszym koncertem w Polsce z każdym dniem rośnie. Z dużym prawdopodobieństwem możemy powiedzieć, że będziemy bawić się w wypełnionej po brzegi Progresji – zdradza Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM

 

 

W ramach promocji „True to Self”, raper zaprezentuje się polskiej publiczności 16 listopada w warszawskim klubie Progresja. Gościem specjalnym tego koncertu będzie SZA! Wejściówki można nabywać poprzez strony internetowe: bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl i progresja.com oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.