bryska zaśpiewa razem z Dodą na koncercie w Krakowie!

15 grudnia 2023
bryska – młoda polska gwiazda wystąpi jako gość specjalny na koncercie Dody w TAURON Arenie Kraków. Widowisko pełne zaskakujących efektów multimedialnych odbędzie się w pierwszą sobotę stycznia. Bilety dostępne na www.biletserwis.pl.
 
 
 
 
Ukrywająca swoje prawdziwe oblicze różowowłosa bryska zadebiutowała w połowie roku 2021 i od tego czasu może pochwalić się większą ilością premier niż niejeden znany artysta. Dwudziestodwulatka w swoich tekstach bawi spostrzeżeniami na temat rzeczywistości, nie szczędzi gorzkich słów swoim ex-om w balladach, w dynamicznych utworach porusza tematy, jakich na próżno szukać we współczesnym popie. Wszystko w takt melodii tak chwytliwych, że od jakiegoś czasu nucą je wszyscy – żeby wymienić chociaż „Lato (Pocałuj mnie)”, „Mam kogoś lepszego”, „Sambę” czy „Kraksę”. Inny utwór bryskiej – „Odbicie” był najczęściej odtwarzaną polską piosenką w radiach w 2022 roku. Artystka ma już na koncie dwa albumy – „Moja ciemność”, która uzyskała status „platyny” i wydany kilka tygodni temu krążek „Biorę wdech (hikikomori)”. 
 
Teraz bryska pojawi się jako gość specjalny na koncercie Dody w TAURON Arenie Kraków. Będzie to widowisko godne królowej popu w Polsce. W AQUARIA Tour Doda zabiera widzów w świat czterech żywiołów i w głębiny jej umysłu. To pierwszy w Polsce tego typu multimedialny show. Magiczna scenografia, dynamiczna choreografia i charyzma artystki sprawiają, że publiczność doświadcza wszystkich żywiołów każdym zmysłem! Wizualno-taneczne widowisko wprawia w osłupienie. Tak bogatej produkcji nie miał dotąd żaden polski artysta. Na tym koncercie Doda wychodzi z muszli, znika w zapadni sceny, tańczy sama i z formacją, fruwa w powietrzu, a do tego pada prawdziwy deszcz! Artystka kilka razy zmienia kostiumy. Feeria kolorów i dźwięków, niebanalne wizualizacje i wideoklipy wyświetlane w tle sceny – całość robi ogromne wrażenie nie tylko na ubóstwiających Dodę fanach.
 
Oprócz krakowskiego koncertu, Doda wystąpi także 20 stycznia w Atlas Arenie w Łodzi oraz 27 stycznia w ERGO ARENIE na pograniczu Gdańska i Sopotu. W tych miejscach również planowany jest udział gości specjalnych. Informacje o tym, kto to będzie – już wkrótce! Bilety na koncerty Dody dostępne na www.biletserwis.pl.