18 kwietnia 2012

Organizatorzy cyklu "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje" przygotowali wyjątkową promocję dla fanów muzyki. Każdy, kto pojawi się na jednym z koncertów cyklu, będzie mógł nabyć bilety na kolejne koncerty z 20 procentowym rabatem.

W ramach cyklu "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje" zaplanowo pięć koncertów. Pierwszy z nich odbędzie się już 23 kwietnia w hali ERGO ARENA na pograniczu Gdańska i Sopotu. Tam wystąpi Michael Bublé. Przy okazji koncertu kanadyjskiego piosenkarza będzie można nabywać bilety na kolejne imprezy w ramach naszego cyklu. Wszystkie z dwudziestoprocentowym rabatem. To jedyna szansa na taki zakup. Warto z niej skorzystaćinformuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje jest organizatorem cyklu.

Wszyscy, którzy pojawią się 23 kwietnia w ERGO ARENIE, będą więc mogli zakupić bilety na dwa łódzkie koncerty – Andrea Bocellego (29 kwietnia, Atlas Arena) i Eltona Johna (7 lipca, Atlas Arena). Poza tym, do nabycia będą wejściówki na jedno z największych wydarzeń muzycznych 2012 roku w Polsce, a więc występ legendarnej grupy Guns N` Roses, która zagra 11 lipca na Stadionie Miejskim w Rybniku. Będzie też można kupić bilety na koncert Bryana Adamsa w Poznaniu (26 lipca). Warto dodać, że ci, którzy wybiorą się na koncert Andrea Bocellego do Łodzi, również będą mogli skorzystać z promocji i nabyć tańsze bilety na kolejne wydarzenia w ramach cyklu "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje". Ta zasada będzie obowiązywała do końca cyklu. To taki bonus dla stałych uczestników naszych koncertówtłumaczy Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Bilety w promocyjnych cenach podczas koncertu Michaela Bublé będzie można kupować w specjalnie do tego wyznaczonej kasie na terenie ERGO ARENY.