4 kwietnia 2013

Najnowszy singiel Bon Jovi „Because We Can” jest jedną z najczęściej z granych piosenek w polskich rozgłośniach radiowych. Jego popularność rośnie z każdym dniem.

Najnowszy singiel Bon Jovi spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem fanów w Polsce. Jego pozycja w naszym kraju rośnie z każdym kolejnym dniem. Obecnie utwór „Because We Can”, który promuje najnowszą płytę grupy „What About Now”, jest czwartą najczęściej graną z piosenek w polskich rozgłośniach radiowych. – Bon Jovi wyprzedza między innymi Dido, Rihanne oraz grupę One Direction – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem pierwszego koncertu grupy w Polsce.
 
Z pozytywnym odbiorem spotyka się również teledysk do najnowszego utworu amerykańskiej grupy. – Jak na razie powstały jego trzy wersje i one również pojawiają się regularnie w największych w Polsce telewizjach muzycznych. Utwór jest także stałym punktem setlisty na wszystkich dotychczasowych koncertach w ramach tegorocznej trasy koncertowej – przekonuje Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.
 
Singiel „Because We Can” jest nie tylko regularnie grany w największych ogólnopolskich stacjach radiowych, ale zajmuje także wysoką pozycję w notowaniach list przebojów. I tak na przykład w ostatnim zestawieniu Poplisty RMF FM uplasował się on na czwartej pozycji. Jeszcze lepiej było w liście przebojów Radia Złote Przeboje. W tym przypadku „Because We Can” znalazł się na pierwszym miejscu. 
 
Organizatorzy koncertu Bon Jovi w Polsce cały czas przypominają, że można nabywać bilety na to wydarzenie. Można to robić za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com,  www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.