29 listopada 2012

Prawie 300 ręczników muszą przygotować organizatorzy koncertu Bon Jovi w związku z występem grupy na PGE ARENIE, do którego dojdzie 19 czerwca 2013 roku. Co ciekawe, artysta do Gdańska przyjedzie z własną pralką i suszarką.

Koncert grupy Bon Jovi już teraz wzbudza ogromne emocje. Przypomnijmy, że w czerwcu przyszłego roku odbędzie się pierwszy występ zespołu w naszym kraju. Zainteresowanie tym wydarzeniem już teraz jest ogromne. Tymczasem organizatorzy zostali poinformowani przez management artysty o pierwszych szczegółach związanych z jego wizytą nad polskim morzem.
 
Już teraz wiaadomo, że dla zespołu i jego obsługi będzie musiało zostać przygotowanych prawie 300 ręczników. – Musimy przygotować białe ręczniki kąpielowe i nieco mniejsze czarne – informuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem pierwszego w Polsce koncertu Bon Jovi. – Te ręczniki znajdą się w garderobach, na scenie. Będą także przeznaczone dla produkcji gdańskiego koncertu – dodaje Pawlicki.
 
Jedną z największych ciekawostek w riderze technicznym stanowi fakt, że artysta do Polski weźmie własną… suszarkę i pralkę. W tym drugim przypadku to rzadkość, ponieważ na ogół organizatorzy koncertów największych gwiazd światowej muzyki sami muszą zapewnić im pranie odzieży w jednej z pralni w danym mieście. Tym razem będzie inaczej. – Dlaczego? Trudno nam powiedzieć. Po prostu akceptujemy, że artysta ma takie przyzwyczajenia – tłumaczy Marek Kurzawa z Prestige MJM.
 
Koncert Bon Jovi na PGE ARENIE cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Cały czas można nabywać bilety na to wydarzenie. Jest to możliwe poprzez stronę www.imprezyprestige.com i w sieci sprzedaży Eventim (między innymi: EMPIK i MEDIA MARKT).