3 kwietnia 2012

W poniedziałek odbyła się konferencja prasowa poprzedzająca koncert Andrea Bocellego w łódzkiej Atlas Arenie. Miała ona wyjątkowy charakter. Włoch postanowił zaprosić przedstawcieli mediów do swojego domu w Forte Dei Marmi.

Dziennikarze największych ogólnopolskich i lokalnych mediów spędzili w ekskluzywnej wilii króla tenorów blisko dwie godziny. W tym czasie odbyła się konferencja prasowa, a także dwa wywiady, które zostały przeprowadzone przez telewizję TVN i Radio Złote Przeboje.

 


Właściciele agencji Prestige MJM wraz z Andrea Bocellim


W trakcie konferencji Andrea Bocelli odpowiadał na pytania dziennikarzy, które dotyczyły najróżniejszych kwestii związanych z jego twórczością. Włoch przyznał, że ze zniecierpliwieniem oczekuje na koncert w Polsce, tym bardziej, że konferencja odbyła się w szczególnym dniu, bo w rocznię śmierci Jana Pawła II. Bocelli kilkukrotnie wspominał o tym w trakcie spotkania z dziennikarzami i przyznał, że polski papież odegrał ważną rolę w jego życiu i z tego powodu wizyta w naszym kraju będzie miała dla niego szczególne znaczenie.

 


Andrea Bocelli w trakcie jednego z wywiadów