Bilety za stówę na wszystkie wydarzenia Prestige MJM!

27 czerwca 2018

Z okazji jubileuszu 10-lecia Prestige MJM przez 10 dni można kupić tańsze bilety na wszystkie już ogłoszone przez agencję wydarzenia. Wejściówki kosztować będą jedynie 100 zł. Akcja potrwa do 6 lipca, ale pula promocyjnych biletów jest ograniczona!

 

Prestige MJM to profesjonalna firma z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, która od 10 lat organizuje koncerty i festiwale z udziałem światowych gwiazd muzyki. To jedna z największych agencji koncertowych nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowo-Wschodniej. Na zaproszenie Prestige MJM w największych obiektach w kraju – halach i stadionach – koncertowali m.in. Justin Timberlake, Bon Jovi, Michael Buble, Justin Bieber, Queen, Thirty Seconds To Mars, Andrea Bocelli, Jennifer Lopez, Rod Stewart, Scorpions, Elton John, Avicci, David Guetta, Guns N’ Roses, czy Linkin Park. Prestige MJM to także organizator ważnych plenerowych wydarzeń: od koncertu otwierającego regaty The Tall Ships Races w Szczecinie, poprzez centralne obchody jubileuszu 1050-lecia Chrztu Polski, a na muzycznym otwarciu stadionu PGE Arena w Gdańsku skończywszy.

 

Z okazji mijającej w tym roku okrągłej rocznicy, agencja Prestige MJM proponuje specjalną akcję. Jeśli ktoś chce zaoszczędzić pieniądze i kupić bilety w dobrych cenach na koncerty i spektakle, których promotorem jest Prestige MJM – teraz właśnie jest najdogodniejszy moment! Od dzisiaj wszystkie wejściówki można dostać w cenie jedynie 100 zł. Bez znaczenia jest czy są to bardzo dobre miejsca, czy z nieco gorszą widocznością. Pule tańszych biletów na każde wydarzenie są jednak ograniczone i działa tu prosta zasada: kto pierwszy ten lepszy!
A jest w czym wybierać.

 

 

Jeszcze w lipcu czekają nas trzy wydarzenia koncertowe. Dla dużej części miłośników muzyki dobrym wyborem będzie występ Stevena Wilsona 12 lipca w Hali Stulecia we Wrocławiu. Młodsi fani mocnych bitów w pewnością ucieszą się na tanie wejściówki na Music Power Explosion W ramach imprezy 13 lipca, na jednej scenie Stadionu Wrocław wystąpią: Tiesto, Steve Aoki, Afrojack, Don Diablo i Zedd. Atmosferę podgrzewać będą Blinders i DJ Neitan&Kuba. Na zakończenie tego miesiąca do Atlas Areny w Łodzi przyjadą dobrze znani wszystkim fanom rocka weterani światowych scen – zespół Scorpions. Jest pewne, że  obok sporej dawki decybeli, 29 lipca czeka nas po prostu dobry koncert, zagrany z iście niemiecką precyzją!


Październik zapowiada się równie różnorodnie! The Royal Moscow Ballet po raz kolejny przyjedzie ze swoim najsłynniejszym przedstawieniem – „Jeziorem Łabędzim”. W dniach 14-21 października odwiedzi osiem polskich miast: Warszawę, Toruń, Poznań, Wrocław, Zabrze, Kraków, Łódź i Gdynię. I na każdy spektakl również obowiązywać będą promocyjne bilety w cenie 100 zł. Po dawce łagodnych klimatów, czeka nas łagodny trans w wykonaniu zespołu Above & Beyond, który wystąpi 28 października w warszawskiej Progresji. A 30 października ze swoim mundialowym hitem przyjedzie Jason Derulo. Jego koncert odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi. Ta sama arena gościć będzie królową rapu – Nicki Minaj i towarzystwie rapera Future. Ale to już w przyszłym roku – 24 lutego. Także w 2019 roku przyjedzie do Polski Andrea Bocelli.  Jego występ uświetni 100-lecie powstania Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Koncert zaplanowany jest na 11 maja na INEA Stadionie.

 

 

– Agencja Prestige MJM powstała 10 lat temu, w 2008 roku z pasji do muzyki i ta akcja, z którą wychodzimy to prezent dla fanów – również pasjonatów muzyki – z okazji naszego jubileuszu. Niektóre bilety zostają przecenione nawet o 70 procent, więc myślę, że nie warto się długo zastanawiać i jak najszybciej skorzystać z okazji. Spodziewamy się dużego zainteresowania, ale należy pamiętać, że pule z promocyjnymi cenami są ograniczone  – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

 

Bilety za 100 zł w sprzedaży pozostaną do 6 lipca, a nabywać je będzie można wyłącznie przez system www.bilety.imprezyprestige.com.