25 stycznia 2013

Organizatorzy koncertu Bon Jovi informują, że uruchomili sprzedaż dodatkowej puli wejściówek w cenie 99 zł. Do nabycia jest około 600 takich biletów.

Koncert Bon Jovi cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem fanów zespołu z całej Polski. Dynamika sprzedaży rośnie z każdym dniem. Organizatorzy tego wydarzenia wprowadzili właśnie do sprzedaży dodatkowe bilety w cenie 99 zł. – Nadal można nabywać bilety w cenie 99 zł. Ich wcześniejsza pula została bardzo szybko sprzedana i otrzymywaliśmy w związku z tym wiele zapytań o dodatkowe wejściówki w tej kategorii cenowej. Ostatecznie udało nam się spełnić oczekiwania fanów Bon Jovi – informuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem pierwszego w Polsce koncertu Bon Jovi.
 
Pula biletów za 99 zł jest ograniczona. W sprzedaży znajduje się jedynie 600 takich wejściówek. – Wszystkie osoby, które chcą skorzystać z tej oferty, powinny więc się pośpieszyć. Z reguły najtańsze bilety sprzedają się bardzo szybko. Tak było zresztą w przypadku pierwszej puli wejściówek w tej cenie – przekonuje Mateusz Pawlicki z Prestige MJM. Bilety za 99 zł obejmują miejsca siedzące na trybunach, które usytuowane są na wprost sceny. 
 
Orgaizatorzy przypominają również, że cały czas można nabywać bilety w pozostałych kategoriach cenowych. Można to robić za pomocą stron: www.imprezyprestige.com, www.eventim.pl oraz w salonach Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.