Bilety na widowiskowe spektakle The Royal Moscow Ballet już dostępne!

26 maja 2021

Najlepszy rosyjski balet wraca na scenę! W 2022 roku The Royal Moscow Ballet wyruszy w trasę po Europie, gdzie zachwycać będzie wyjątkowym, ponadczasowym spektaklem “Jezioro łabędzie”. Specjalnie dla polskiej publiczności zespół wystąpi w siedmiu miastach. Bilety dostępne tylko na biletserwis.pl.

 

 

Znane na całym świecie spektakle The Royal Moscow Ballet od lat cieszą się ogromną popularnością, wypełniając sale koncertowe po brzegi. Rekordowe występy formacji przyciągały tłumy porównywalne do tych, które gromadziły koncerty największych gwiazd rocka! Tym razem mistrzów baletu w “Jeziorze łabędzim” można będzie podziwiać aż w 7 polskich miastach!

 

1 lutego 2022 – Klub Wytwórnia, Łódź
2 lutego 2022 – Sala Ziemi, Poznań
3 lutego 2022 – Miasto Ogrodów, Katowice
4 lutego 2022 – ICE Kraków Congress Centre
5 lutego 2022 – Hala Stulecia, Wrocław
6 lutego 2022 – COS Torwar, Warszawa
7 lutego 2022 – Centrum Spotkania Kultur, Lublin

 

To naprawdę niezwykłe, jak ogromny sukces odnosi ten balet w Polsce! Zainteresowanie jego dotychczasowymi występami było tak olbrzymie, że w niektórych miastach musieliśmy zdecydować o pokazaniu dwóch spektakli jednego dnia! Za sukcesem trasy stoi nie tylko znakomita grupa baletowa, jaką jest The Royal Moscow Ballet, ale także samo przedstawienie. „Jezioro łabędzie” jest spektaklem, w którym absolutnie unikatowa choreografia baletowa łączy się z muzycznym mistrzostwem Piotra Czajkowskiego oraz historią o przepięknej i tragicznej miłości. Nie ma sposobu, by nie pokochać „Jeziora łabędziego”! –  komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

 

Sprzedaż biletów na polskie spektakle The Royal Moscow Ballet nie bez powodu ruszyła w Dzień Matki – “Jezioro łabędzie” to idealna propozycja prezentowa na to specjalne święto!

 

“Jezioro łabędzie" stanowi najważniejsze przedstawienie w katalogu The Royal Moscow Ballet – jednego z najlepszych rosyjskich baletów klasycznych. Zespół, który w precyzji i gracji swoich baletnic nie ma sobie równych, gromadzi tylko najzdolniejszych tancerzy z dyplomami prestiżowych szkół baletowych w Rosji. Nad świetnością wszystkich spektakli The Royal Moscow Ballet czuwają jego założyciele Anatoly Emalianov i Anna Alexidze – wyjątkowi tancerze nagrodzeni Orderami Diagilewa „za wkład dla kultury rosyjskiej”. Połączenie mistrzostwa tych mentorów oraz perfekcyjnego warsztatu tancerzy przekłada się na najwyższą jakość, jaką The Royal Moscow Ballet prezentuje przy każdym występie.

 

Bilety na przedstawienia The Royal Moscow Ballet w Polsce są dostępne tylko na: biletserwis.pl.