13 listopada 2019

Zakup wejściówek na wszystkie wydarzenia organizowane przez agencję Prestige MJM jest teraz dostępny na raty. Do końca tego roku system PayU oferuje zerowe oprocentowanie!

 

Bilet na koncert może być doskonałym pomysłem na prezent. Zwłaszcza teraz, w okresie przedświątecznym, warto o tym pomyśleć, tym bardziej, że do końca  2019 roku, PayU umożliwia wybranie rat 0%. Wejściówkę można mieć od razu, a płacić za nią na raty przez następne miesiące bez żadnej prowizji.


Możliwość płacenia na raty za wejściówki pojawiła się niedawno na stronie biletowej Prestige MJM bilety.imprezyprestige.com, a informuje o tym fakcie baner umieszczony przy danym wydarzeniu i w „koszyku”. Aby skorzystać z opcji, należy ją zaznaczyć po przejściu do systemu płatności. Trzeba pamiętać, że cały koszt zakupu biletów musi być co najmniej równy 300 zł, bo od takiej kwoty możliwa jest płatność na raty.


Płatność na raty oznacza większą dostępność naszych wydarzeń dla fanów muzyki. Wiemy, że zakup biletów może być problemem dla osób mniej zamożnych. Stąd możliwość płacenia na raty. Warto skorzystać z tego udogodnienia zwłaszcza do końca roku, kiedy PayU oferuje raty bez oprocentowania – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM organizującej  wydarzenia koncertowe w Polsce.


Wydarzenia Prestige MJM, na które kupimy bilety na raty:


Peter Bence w ICE Kraków – 24 listopada
Wieczory kolęd „Zbigniew Preisner i Przyjaciele. Stare i nowe kolędy” – 22 stycznia w Sali Ziemi Poznań, 24 stycznia w Domu Muzyki i Tańca Zabrze, 26 stycznia w Filharmonii Warszawskiej (dwukrotnie) oraz 28 stycznia w Narodowym Forum Muzyki Wrocław

James Blunt w Arenie Gliwice – 7 marca
Rewia na lodzie Holiday on Ice w Arenie Gliwice – 27, 28 i 29 marca
Céline Dion w Atlas Arenie w Lodzi – 23 maja i TAURON Arenie Kraków – 25 maja
Andrea Bocelii na PGE Narodowym – 22 sierpnia
Il Divo w Tauron Arenie Kraków – 6 listopada