Bilety na koncert Backstreet Boys znikają w ekspresowym tempie!

2 grudnia 2013
W kilka minut sprzedaliśmy kilkaset wejściówek. W ciągu godziny spora część hali została już wyprzedana – mówią organizatorzy koncertu Backstreet Boys, który odbędzie się 23 lutego w warszawskiej hali Torwar. Wizyta legendarnego boysbandu w naszym kraju generuje olbrzymie zainteresowanie. Warto pośpieszyć się z zakupem wejściówek.
 
Sprzedaż wejściówek na przyszłoroczny koncert Backstreet Boys ruszyła w poniedziałek o godzinie 10:00. Zainteresowanie biletami przerosło oczekiwania organizatorów. 
 
Wejściówki rozchodzą się w naprawdę ekspresowym tempie i spora część hali została już zapełniona – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem tego wydarzenia. – Lepiej pośpieszyć się z zakupem biletów. Już teraz obserwujemy, że zainteresowanie narasta. Bardzo nas cieszy, że zespół ma w dalszym ciągu tylu fanów w Polsce – dodaje Stefański.
 
Warto przypomnieć, że grupa Backstreet Boys wraca do Polski aż po 18 latach przerwy. Zespół w czasie przyszłorocznej trasy koncertowej będzie promować swój najnowszy album "In A World Like This", który zyskał bardzo dużą popularność na całym świecie. W warszawskiej hali Torwar nie zabraknie jednak również największych hitów legandarnego boysbandu.
 
Bilety na koncert Backstreet Boys, który odbędzie się 23 lutego w warszawskiej hali Torwar, można nabywać za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com, www.ebilet.pl i www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.