Bilety na koncert Andrei Bocellego na PGE Narodowym już w sprzedaży!

7 czerwca 2019

PGE Narodowy pierwszy raz będzie gościć sławnego tenora, a jego koncert z pewnością pozostawi niezapomniane wrażenia. To wydarzenie trzeba zobaczyć  i przeżyć! Bilety na warszawski występ Andrei Bocellego w 2021 roku właśnie trafiły do sprzedaży.

 

21 sierpnia 2021 roku Andrea Bocelli zaśpiewa na PGE Narodowym. W dniu ogłoszenia tego koncertu przed kilkoma dniami, stadion zmienił wygląd!

 

 

Andrea Bocelli najbardziej znany jest z wykonań „Time to Say Goodbye (Con te partirò)”, „Canto della Terra”, „Vivere”, „E Più Ti Penso”, „Vivo per lei” czy „Nessun dorma”. To obecnie najpopularniejszy na świecie tenor łączący muzykę operową i rozrywkową. Jego duety z Edem Sheeranem. Jennifer Lopez, Duą Lipą, Celine Dion, Arianą Grande, Sarah Brightman czy synem Matteo biją rekordy popularności w internecie. Śpiewak jest w najwyższej, życiowej formie. Nic więc dziwnego, że jego koncerty przyciągają tłumy. Podobnie może być już w przyszłym roku na PGE Narodowym.
Bilety w cenie od 229 zł trafiły właśnie do sprzedaży. Można je kupić za pośrednictwem www.prestigemjm.com.
Dzięki współpracy z PLUS1, z każdego sprzedanego biletu przeznaczone zostaną 4 złote na fundację Andrei Bocellego. Więcej informacji można uzyskać pod adresami: www.plus1.org oraz www.andreabocellifoundation.org.
Wydarzenie na PGE Narodowym organizuje agencja Prestige MJM.