27 września 2018

Il Divo powróci do Polski w lipcu przyszłego roku. Kwartet ma w naszym kraju wielu fanów, których z pewnością ucieszy fakt, że w sprzedaży, oprócz zwykłych biletów, są  także pakiety Meet & Greet.

 

Sprzedaż biletów właśnie ruszyła. Ich ceny zaczynają się od 205 zł. Wejściówki nabywać można za pośrednictwem stron prestigemjm.com oraz eBilet.pl, a także w salonach Empik. Oprócz zwykłych wejściówek do sprzedaży trafiły także pakiety Meet & Greet w cenie 1.460 zł. Zawierają one: bilet premium w bardzo dobrym miejscu przed sceną, spotkanie i zdjęcie z artystami.  Pakiety dostępne są wyłącznie poprzez stronę prestigemjm.com.

 

Wokaliści z Il Divo doskonale poruszają się w bardzo popularnym gatunku muzycznym classical crossover. Zespół uważany jest nawet za pionierów tego stylu. Jego członkowie znakomicie łączą śpiew operowy z popem i tak zaaranżowane utwory prezentują w nieco lżejszym wydaniu. W repertuarze Il Divo znajdują się znane i popularne piosenki ze światowej muzyki rozrywkowej a także musicalowe w klasycznej oprawie. Podczas trasy 2018/2019 wokaliści promują swoją najnowszą płytę Timeless.

 

Koncert Il Divo odbędzie się 20 lipca w Atlas Arenie w Łodzi. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.