25 lutego 2013

Dokładnie pięciu minut potrzebowali organizatorzy koncertu Justina Biebera, żeby sprzedać wszystkie bilety Meet & Greet na to wydarzenie. A warto przypomnieć, że cena takiej wejściówki wynosiła aż 1500 zł.

Zainteresowanie koncertem Justina Biebera jest ogromne już od momentu ogłoszenia informacji o pierwszej w Polsce wizycie kanadyjskiego wokalisty. Potwierdziły to także pierwsze dni sprzedaży biletów. Co ciekawe, największą popularnością od samego początku cieszyły się najdroższe wejściówki w cenie 1500 zł, które między innymi uprawniają do spotkania z piosenkarzem w dniu jego występu w Łodzi.
 
Bilety Meet & Greet rozchodziły się jak “ciepłe bułeczki”. Przyznam szczerze, że tempo ich sprzedaży było dla nas dużym zaskoczeniem – powiedział Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem pierwszego w Polsce koncertu Justina Biebera. 
 
W rezultacie wszystkie bilety Meet & Greet zostały wysprzedane w ciągu zaledwie pięciu minut! Zainteresowanie tymi wejściówkami nie słabnie do dziś. Organizatorzy otrzymują każdego dnia bardzo wiele zapytań o dodatkową pulę takich biletów. 
 
Fanów Justina Biebera, którzy chcą się z nim spotkać osobiście w Łodzi jest bardzo wielu. Gdybyśmy wprowadzili do sprzedaży dodatkową pulę biletów Meet & Greet, to z całą pewnością takie wejściówki po raz kolejny rozeszłyby się w kilka minut – wyjaśnia Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.
 
Zresztą nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się również inne bilety. Wejściówek do sektorów położonych najbliżej sceny (Diamond i Golden Circle) juz dawno nie ma. A pozostałe także znikają w szybkim tempie. 
 
Bilety na koncert Justina Biebera można nabywać za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com, www.ticketpro.pl oraz w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju. Koncert odbędzie się 25 marca w łódzkiej Atlas Arenie.