Bilety i pakiety na spotkanie z HAUSEREM już dostępne

6 grudnia 2019

HAUSER powraca do swoich początków. Wiosną 2020 roku wyrusza w trasę koncertową po największych miastach Europy, przekształcając klasyczne kompozycje w charakterystycznym dla siebie stylu. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów i pakietów dla fanów na warszawski koncert artysty, który odbędzie się 26 października 2020 roku w hali COS Torwar. Bilety dostępne są na www.prestigemjm.com.

 

HAUSER, który wielu fanom znany jest jako Stjepan Hauser z duetu 2Cellos i niespożytej energii, przedstawia swoje inne, klasyczne oblicze. Już nie skacze po scenie z wiolonczelą, nie biega i nie próbuje śpiewać. Teraz, w nienagannie skrojonym garniturze i ułożonej fryzurze, prezentuje pełne romantyzmu utwory największych kompozytorów świata. Taki koncert HAUSER po raz pierwszy zagrał w Zagrzebiu w 2017 roku wraz z tamtejszą filharmonią. Ten niezwykły program stał się objawieniem YouTube, a utwór „Adagio” Albinonego, odtworzono ponad 40 milionów razy. Z całą pewnością takie wykonania odzwierciedlają niegasnąca pasję wiolonczelisty do muzyki i tworzą charakterystyczny nastrój znany licznym fanom artysty.

 

 

 

Bilety na warszawski koncert HAUSERA właśnie trafiły do sprzedaży. Dla największych fanów artysty dostępne są także specjalne pakiety Meet & Greet. Obejmują one:
– spotkanie z muzykiem
– bilet na najlepsze dostępne miejsce w sektorze Platinum
– podpisanie zdjęcia
– pamiątkowy laminat ze smyczą
Cena pakietu wynosi 1219 zł.
Zarówno bilety jak i pakiety Meet & Greet dostępne są za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com. Koncert HAUSERA odbędzie się 26 października 2020 roku w hali COS TORWAR. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.