29 listopada 2012

Organizatorzy koncertu IL Divo w ERGO ARENIE przygotowali wyjątkową świąteczną promocję dla fanów grupy. Każda osoba, która w okresie przedświątecznym zdecyduje się na zakup biletu na marcowy koncert poprzez stronę www.imprezyprestige.com, otrzyma dodatkowo za złotówkę najnowszą płytę IL Divo!

Promocja rozpocznie się 1 grudnia i potrwa do 24 grudnia. W tym czasie wszyscy fani grupy IL Divo, którzy zakupią dowolny bilet na koncert, otrzymają dodatkowo za złotówkę najnowszy album zespołu "Il Divo Greatest Hits", który ujrzał światło dzienne 27 listopada. Płyta jest podsumowaniem dziewięciu lat sukcesów międzynarodowej grupy wokalnej. Zawiera największe hity zespołu, a także kilka nowych utworów. – To bez wątpienia idealny prezent pod choinkę. Il Divo doskonale wpasowuje się w świąteczny klimat – przekonuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu IL Divo w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali ERGO ARENA. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 15 marca 2013 roku.
 
Zakupu biletów w ramach świątecznej promocji będzie można dokonać jedynie za pomocą oficjalnej strony organizatora www.imprezyprestige.com. – Promocja nie obejmuje zakupu biletów w sieci sprzedaży Eventim oraz sprzedaży grupowej – podkreślają organizatorzy. – Na pewno warto skorzystać z tej propozycji. Nowy album IL Divo jest wyczekiwany przez fanów zespołu na całym świecie, a nowe utwory, które znalazły się na tej płycie, już teraz zbierają doskonałe recenzje – przekonuje Marek Kurzawa z Prestige MJM.
 
Warto dodać, że nowymi piosenkami na "IL Divo Greatest Hits" są takie hity jak "My Heart Will Go On", "I Will Always Love You", "Alone" czy "Can`t Help Falling In Love".
 
Bilety na koncert IL Divo można nabywać za pośrednictwem oficjalnej strony organizatora www.imprezyprestige.com (dotyczy świątecznej promocji), a także w sieci sprzedaży Eventim (między innymi: EMPIK, MEDIA MARKT).