27 lutego 2013

Koncert Justina Biebera w łódzkiej Atlas Arenie będzie wielkim show w amerykańskim stylu. Nie zabraknie na nim między innymi efektów pirotechnicznych.

Do pierwszej w Polsce wizyty Justina Biebera pozostał już niespełna miesiąc. Wydarzenie cieszy się gigantycznym zainteresowaniem, bilety sprzedają się w bardzo szybkim tempie. Tymczasem organizatorzy przygotowują wszystkie szczegóły koncertu. Wiadomo, że 25 marca w Łodzi fani Justina Biebera będą świadkami show w amerykańskim stylu. W jego trakcie nie zabraknie efektów specjalnych, ponieważ ważną częścią występu kanadyjskiego wokalisty będą efekty pirotechniczne.
 
Występ Justina Biebera mają ubawić przede wszystkim efekty laserowe, wachlarze iskier w różnych kolorach, błyski sceniczne, kolorowe komety i płomienie, a także wystrzały konfetti. W tym celu organizatorzy muszą przygotować między innymi 13 butli z dwutlenkiem węgla. 
Wszystkie efekty powinny prezentować się naprawdę imponująco. Z całą pewnością stworzą doskonałą otoczkę pierwszego w Polsce koncertu kanadyjskiego artysty – informuje Marek Kurzawa z agencji koncertowej Prestige MJM. 
 
Przypomnijmy, że koncert Justina Biebera odbędzie się już 25 marca w hali Atlas Arena w Łodzi. Bilety na to wydarzenie cały czas są dostępne w sprzedaży. Można je nabywać za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com i www.ticketpro.pl oraz salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.