8 lutego 2024
Przedstawiamy zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z trasą Ballet of Peace w Polsce w dniach 12-17 lutego 2024 roku.
 
Spektakle „Jeziora łabędziego” odbędą się:
 
12 lutego 2024 – Sala Ziemi Poznań Congress Center 
13 lutego 2024 – Hala Stulecia, Wrocław
14 lutego 2024 – 3mk Arena Ostrów, Ostrów Wielkopolski
15 lutego 2024 – ICE Kraków Congress Centre 
17 lutego 2024 – Klub Wytwórnia, Łódź 
 
18:00 – otwarcie drzwi do obiektów
19:00 – początek spektaklu 
 
*Godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę podejmuje management Ballet of Peace).
 
Parkingi przy obiektach
 
Sala Ziemi w Poznaniu – znajduje się na terenie Poznań Congress Center i posiada blisko 2.000, płatnych miejsc parkingowych, wjazd od ul. Śniadeckich bramą nr 1.
 
Hala Stulecia we Wrocławiu – posiada obszerny parking naziemny i podziemny zlokalizowany w okolicach obiektu, wjazd od ul. Mikołaja Kopernika. Na trzech poziomach dostępnych jest blisko 800 miejsc, w tym także dla osób z niepełnosprawnościami. Płatność za godzinę 8 zł, kartą bądź gotówką, przy wjeździe.
 
3mk Arena Ostrów – na parking można wjechać od ulicy Dworcowej oraz od ulicy Wojska Polskiego. Do dyspozycji jest 179 miejsc parkingowych w tym 5 – dla osób z niepełnosprawnościami. Pierwsza godzina gratis, każda kolejna 2 zł, a 8 zł kosztuje parkowanie przez cały dzień.
 
ICE Kraków – dysponuje dwupoziomowym parkingiem podziemnym, który może pomieścić ponad 300 samochodów. Koszt parkingu na czas koncertu to 20 zł. Bilet uruchamiany jest w systemie parkingowym na godzinę przed i do godziny po wydarzeniu; można go opłacić w każdym momencie nawet zaraz po wjeździe. 
 
Klub Wytwórnia w Łodzi – posiada bezpłatny parking w pobliżu wejścia głównego, przy al. Adama Mickiewicza czynny jest w trakcie wydarzenia. 
 
Zakup biletów w dniu wydarzenia
Nie będzie możliwości zakupu biletów stacjonarnie w obiektach w dniu spektaklu. Wejściówki do ostatniej chwili można będzie kupować na stronie: www.biletserwis.pl.
 
Okazanie biletów do skanowania  
Zachęcamy do drukowania biletów mobilnych zawierających kod kreskowy. 
 
Gastronomia 
W obiektach będą znajdować się punkty kawiarniano-barowe, w których zakupić będzie można zimne i ciepłe napoje oraz przekąski. 
 
Czego nie można wnosić na spektakl
Na teren imprez nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, świecących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.
 
Aparaty fotograficzne
Do obiektów zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Do obiektów można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.