10 lutego 2017

Dobra informacja dla fanów Rod Stewarta. W związku ze zbliżającymi się Walentynkami przygotowana została wyjątkowa oferta dla fanów artysty. W okresie walentynkowym będzie można zakupić specjalny Happy Ticket, który gwarantuje udział w koncercie za jedyne 129 zł! W ten sposób będzie można otrzymać – w zależności od szczęścia – zarówno bilet do Golden Cirlce, bilet na miejsce siedzące, jak i do strefy VIP!

 

To niepowtarzalna szansa, żeby pojawić się na koncercie Roda Stewarta. Występ legendarnego wokalisty odbędzie się 19 lutego w hali TAURON Arena Kraków. Zapowiada się wyśmienity show, na którym można pojawić się wydając jedynie 129 zł! Fani artysty, którzy jeszcze nie nabyli biletów na krakowski koncert powinni to zrobić właśnie teraz. A już na pewno wykorzystać okres walentynkowy!

 

– Happy Ticket będzie można nabyć wyłącznie w dniach 11, 12, 13 oraz 14 lutego poprzez stronę eBilet.pl. Z takim biletem należy zgłosić się w dniu koncertu, od godziny 12:00 do kasy biletowej w hali TAURON Arena Kraków, gdzie zostanie on wymieniony na bilet uprawniający do wejścia na koncert – wyjaśnia Marcin Matuszewski z eBilet.pl

 

 

Happy Ticket uprawnia do wstępu do jednej z sześciu stref, m.in. do: Golden Circle, General Admission, sektorów na trybunach lub strefy VIP. Miejsca zostaną przydzielone zgodnie z uznaniem organizatora w momencie wejścia do hali TAURON Arena Kraków w dniu koncertu. Może to więc być zarówno bilet VIP, jak i bilet do Golden Circle. Wszystko zależy od decyzji organizatora i… łutu szczęścia. Stąd Happy Ticket. Generalnie nie sposób stracić na walentynkowej promocji.

 

Dla Roda Stewarta, jednego z najważniejszych artystów drugiej połowy XX wieku będzie to piąta wizyta w Polsce. Wcześniej legendarny wokalista koncertował już w Gdańsku, Rybniku, Toruniu oraz w Łodzi. Za każdym razem koncerty te cieszyły się znakomitą frekwencją, która wyniosła łącznie blisko 90 tysięcy widzów. Jak podkreśla sam artysta, muzyka jego jest idealna by spędzić przy niej wyjątkowy, walentynkowy czas.
– Jestem prawie pewien, że przy niektórych utworach moi fani po prostu cieszą się życiem albo uprawiają seks. I że przy muzyce Roda Stewarta rodziły się dzieci (śmiech). Myślę dziś, że pisanie piosenek to także branie odpowiedzialności za pojawienie się wielu nowych istot na całym świecie (śmiech) – zdradził brytyjski wokalista w jednym z wywiadów.

 

Rod Stewart wystąpi w krakowskiej hali TAURON Arena Kraków w niedzielę, 19 lutego. Z kolei w gdańsko-sopockiej hali ERGO ARENA zaśpiewa we wtorek, 21 lutego. Wejściówki na koncerty można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

 

Galeria