22 kwietnia 2014
Po wielkim sukcesie koncertu w hali Torwar, grupa Backstreet Boys przyjedzie ponownie do Polski! Tym razem legendarny boysband wystąpi 27 lipca w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali ERGO ARENA. Zapowiada się kolejne ekscytujące wydarzenie muzyczne! Jego organizatorami będą: agencja Prestige MJM oraz Radio Złote Przeboje. 
 
23 lutego w Warszawie przy wypełnionej po brzegi hali Torwar Backstreet Boys dali fenomentalny koncert. Wejściówki na to wydarzenie rozeszły się w rekordowym tempie. Wydarzenie od początku budziło gigantyczne zainteresowanie. 
 
–  Kiedy zespoły wracają, to ludzie są ciekawi, co się zmieniło. Zainteresowanie wzbudza wtedy nie tylko muzyka, ale także to, jak wyglądają artyści. W przypadku Backstreet Boys to wszystko doskonale się sprawdziło. Spodziewam się w najbliższym czasie w ich wykonaniu świetnych koncertów i kolejnych znakomitych płyt. Machina powrotu zadziałała naprawdę świetnie – powiedział po koncercie w Warszawie prezenter Radia Złote Przeboje Kuba Mędrzycki.
 
 
Machina powrotu zadziałała w przypadku Backstreet Boys na tyle dobrze, że po wielkim sukcesie, jaki zespół odniósł pod względem koncertowym w pierwszej połowie tego roku, światowa trasa boysbandu będzie kontynuowana. Znajdzie się na niej także Polska. 
 
Już przed pierwszym koncertem w Warszawie nie tylko myśleliśmy o tym, żeby kolejny raz zaprosić Backstreet Boys, ale prowadziliśmy w tej sprawie zaawansowane rozmowy. Cieszymy się, że udało się je doprowadzić do szczęśliwego końca – twierdzi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM.
 
Nick Carter i spółka zaśpiewają 27 lipca w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali ERGO ARENA. Organizatorzy nie mają wątpliwości, że wydarzenie po raz kolejny będzie cieszyć się ogromnym zainteresowaniem ze strony polskich fanek. 

 


Koncert w ERGO ARENIE to także doskonała okazja dla tych, którzy z różnych powodów nie zdążyli nabyć biletów na występ zespołu w hali Torwar. Wiemy, że takich osób było sporo. Teraz mają kolejną szansę, żeby zobaczyć Backstreet Boys na żywo – dodaje Mateusz Pawlicki z agencji koncertowej Prestige MJM.

Koncert Backstreet Boys odbędzie się 27 lipca w hali ERGO ARENA. Sprzedaż biletów na to wydarzenie rozpocznie się już w najbliższy czwartek, 24 kwietnia, o godzinie 10:00.  
Bilety na płytę kosztować będą od 169 do 349 złotych. Z kolei na trybuny wejściówki będzie można nabywać w cenach od: 90 do 280 złotych. Zakupów będzie można dokonywać za pośrednictwem strony: www.imprezyprestige.com, a także w systemach sprzedaży: Eventim, eBilet oraz Groupon.