27 listopada 2013
Backstreet Boys – jeden z największych boysbandów w historii światowej muzyki wystąpi 23 lutego 2014 roku w hali Torwar w Warszawie. Przyjazd do Polski jednej z największych gwiazd muzyki lat dziewięćdziesiątych XX wieku będzie bez wątpienia dużym wydarzeniem. Tym bardziej, że grupa powraca z nową płytą. Organizatorem koncertu będzie firma Prestige MJM. 
 
Backstreet Boys to legendarny boysband, który szczyt popularności osiągnął w latach 90. Gigantyczną popularność grupa zdobyła po wydaniu pierwszego albumu "Backstreet Boys" w 1995 roku. Zespół koncertował wtedy na całym świecie, a jego występy za każdym razem przyciągały dziesiątki tysięcy fanek. To właśnie w tym czasie grupa zagrała swoje jedyne koncerty w Polsce. 
Od tego czasu minęło już prawie 18 lat. Teraz Backstreet Boys wracają do Polski dojrzalsi, ale w dalszym ciągu z wielkimi hitami i wielką energią – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje będzie organizatorem koncertu Backstreet Boys w Polsce. To wydarzenie odbędzie się 23 lutego w warszawskiej hali Torwar w ramach cyklu “Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje”.
 
 
Powrót Backstreet Boys do Polski jest bardzo wyczekiwanym wydarzeniem przez fanów zespołu. W lipcu polski fanklub grupy za pomocą Twittera zapytał muzyka grupy Kevina Richardsona o możliwość koncertu w naszym kraju, na co otrzymał odpowiedź: "Nadchodzimy!".  Ta wiadomość już wtedy wywołała duże poruszenie.  
 
Mimo upływu lat zespół nie stracił nic na popularności. W związku z tym liczymy, że koncert w hali Torwar przyciągnie komplet publiczności – dodaje Marek Kurzawa z Prestige MJM.
 
30 lipca ukazała się nowa płyta boysbandu "In A World Like This", która cieszy się bardzo dużą popularnością. – Cała nasza piątka starała się nagrać album, na którym każda piosenka mogłaby być singlem – mówi Nick Carter, członek Backstreet Boys.
 
To właśnie ten album bedzie promowany podczas koncertu w Polsce. Zespół z pewnością zagra jednak również swoje największe hity – dodaje Mateusz Pawlicki z Prestige MJM. 
A popularnych utworów, które w latach 90. znajdowały się na czołowych miejscach list przebojów w repertuarze amerykańskiego boysbandu nie brakuje. Wystarczy wymienić takie hity jak: "Quit Playing With My Heart", "Everybody", "As Long As You Love Me”, czy "Larger Than Life". 
 
Sprzedaż biletów na koncert Backstreet Boys rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, 2 grudnia, o godzinie 10:00. Bilety (w cenach od 170 do 290 złotych) będzie można kupować poprzez strony: www.imprezyprestige.com, ebilet.pl, eventim.pl oraz w sieci salonów EMPIK na terenie całego kraju.