20 lutego 2014
Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno – organizacyjnych związanych z koncertem zespołu Backstreet Boys w hali TORWAR.
 
Otwarcie bram 
 
Otwarcie bram hali Torwar nastąpi w dniu koncertu o godzinie 17:00. Czynne będą wszystkie wejścia funkcjonujące przy każdej imprezie organizowanej w hali. Początek koncertu został zaplanowany na godzinę 19:00. Wówczas na scenie pojawi się support. Osoby, które zakupiły wejściówki Meet & Greet, będą mogły wejść na obiekt o godzinie 14:00. 
 
Parkingi przy hali
 
Od ul. Czerniakowskiej parking bezpłatny ok. 100 miejsc, przed Lodowiskiem Torwar II parking płatny w cenie 15 zł – 140 miejsc, przed stadionem Legii parking bezpłatny ok. 50 miejsc.
Możliwe utrudnienia w ruchu drogowym. Utrudnienia w ruchu na ulicy Łącznica wjazdowa na Most Łazienkowski z ul. Solec od strony północnej na odcinku od ul. Solec do Most Łazienkowski. Zamknięta dla ruchu łącznica wjazdowa z ul. Solec na Most Łazienkowski. Objazd: Trasa Łazienkowska – Pl. Na Rozdrożu – Trasa Łazienkowska.
Utrudnienia będą również występować w ruchu na ulicy Łącznica wjazdowa na Most Łazienkowski z ul. Solec od strony południowej na odcinku od ul. Solec do Most Łazienkowski. Zamknięta estakada wjazdowa na Most Łazienkowski od strony południowej. Objazd: Trasa Siekierkowska – Wał Miedzeszyński. 
Więcej informacji na stronie internetowej: http://tnij.org/utrudnienia
 
Zakup biletów w dniu koncertu
 
Brak możliwości zakupu. Bilety na koncert zostały wyprzedane. 
 
Osoby niepełnosprawne
 
Osoby niepełnosprawne wchodzą głównym wejściem, a następnie kierują się w stronę wind, na I piętro i później na sektory W i D. 
 
Gastronomia na koncercie
 
Na obszarze hali będzie znajdować się sześć punktów gastronomicznych. Cztery z nich będą zlokalizowane na I piętrze, pozostałe dwa na parterze w pobliżu głównego wejścia. Będzie można w nich zakupić m.in.: napoje gazowane, niegazowane, ciepłe przekąski, hot dogi, zapiekanki, popcorn, orzeszki oraz słodycze. 
 
Palenie papierosów na koncercie 
 
Palenie papierosów będzie możliwe tylko w specjalnych strefach czyli na tarasach na I piętrze. Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione. 
 
Czego nie można wnosić na koncert
 
Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora mogą powodować zagrożenie.
 
Aparaty fotograficzne 
 
Na terenie imprezy nie można wnosić aparatów fotograficznych z odkręconymi obiektywami. Dopuszczalne jest natomiast korzystanie z aparatów kompaktowych.
 
Punkty medyczne 
 
Podczas trwania koncertu Backstreet Boys w hali Torwar czynne będą punkty medyczne. Główny punkt medyczny będzie znajdował się na I piętrze w pobliżu toalet. Dodatkowo zorganizowanych zostanie siedem punktów mobilnych oraz przez cały koncert w pobliżu hali, będą stacjonowały dwie karetki. 
 
Bankomaty
 
Najbliższy bankomat znajduje się przed halą Torwar I, przy kasach, od strony ul. Łazienkowskiej.
 
Szatnia
 
Szatnia ulokowana będzie w holu głównym. Szatnia będzie odpłatna, prosimy o nie pozostawianie wartościowych rzeczy w ubraniach. Przekazanie rzeczy do depozytu nie będzie możliwe.  
 
Gadżety
 
Podczas koncertu będzie przygotowane specjalne stoisko z oficjalne pamiątkami związanymi z zespołem. Będzie można zakupić koszulki, bluzy, odzież dziecięcą, torby, kubki, plakaty, pocztówki oraz wisiorki.