Avicii autorem hymnu kampanii Coca-Coli na Euro 2016

29 marca 2016

W 2013 roku Avicii wraz z Bennym Andersonem oraz Bjornem Ulvaeusem z popularnego szwedzkiego zespołu ABBA stworzył oficjalny hymn Konkursu Piosenki Eurowizji, zatytułowany „We Write a Story". Teraz jego najnowsza piosenka „Taste The Feeling by Avicii vs. Conrad Sewell" będzie hymnem kampanii reklamowej Coca-Coli na zbliżające się piłkarskie święto Euro 2016.

 

„Taste The Feeling by Avicii vs. Conrad Sewell" to radosny, dynamiczny utwór, który doskonale oddaje ducha nadchodzącej kampanii. W nagraniu śpiewa australijski wokalista Conrad Sewel,l znany z przeboju „Firestone".  Produkcja szwedzkiego didżeja w połączeniu z wokalem utalentowanego Conrada Sewella to jednocześnie doskonały materiał na letni przebój.
„Naszą ambicją od zawsze było znajdywanie znakomitej muzyki, którą ludzie zapamiętają na lata. Jestem przekonany, że tak będzie i tym razem. Szukaliśmy idealnej piosenki i ta od początku wyróżniała się na tle innych nagrań" – mówi Joe Belliotti, jeden z dyrektorów koncernu Coca-Cola.

 

 

Światowa premiera utworu „Taste The Feeling” miała miejsce już w styczniu tego roku. Wówczas został zaprezentowany na globalnej prezentacji nowej kampanii Coca-Coli, ale w wersji akustycznej Conrada Sewella. Wersja przygotowana przez Avicii nadała utworowi nowego charakteru i  wrażliwości. Aktualna wersja utworu – „Taste The Feeling by Avicii vs. Conrad Sewell"  już dostępna w serwisach cyfrowych.

Tim Bergling, bo tak naprawdę nazywa się Avicii, to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych didżejów i producentów na świecie. Artysta współpracował już z Coca-Colą przy okazji kilku innych projektów. Jego debiutancki album „True" (2013) rozszedł się na świecie aż w 5 milionach egzemplarzy, a pochodzący z niego hit „Wake Me Up" stał się najszybciej sprzedającym singlem 2013 roku. Sprzedaż najnowszego albumu „Stories" sięgnęła już 1,5 miliona egzemplarzy.


15 lipca tego roku Avicii wystąpi na Stadionie Energa Gdańsk jako największa gwiazda Music Power Explosion. Wejściówki można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.