18 października 2019

Wyjątkowe rabaty dla grup zorganizowanych – to specjalna oferta na nieoglądane dotąd w Polsce spektakularne widowiska najlepszej na świecie rewii na lodzie Holiday on Ice. W programie występują mistrzowie świata i mistrzowie olimpijscy w łyżwiarstwie figurowym i gimnastyce akrobatycznej. Przedstawienia odbędą się w marcu 2020 roku w Gliwicach.

 

Zespół uznawany za najlepszą na świecie łyżwiarsko-akrobatyczną rewię na lodzie przyciągnął do tej pory 330 milionów widzów na całym świecie. W ciągu 75 lat grupa wystąpiła na pięciu kontynentach, w ponad 80 krajach, 630 miastach i  wystawiając ponad 55 tysięcy przedstawień. Dało to ponad 110 tysięcy godzin spektakularnej rozrywki. W skład zespołu wchodzą mistrzowie świata i olimpijscy zarówno w łyżwiarstwie figurowym jak i w gimnastyce akrobatycznej.

 

 

W marcu 2020 roku Holiday on Ice po raz pierwszy zawita do Polski. W centrum pokazu znajdzie się 40 międzynarodowych, profesjonalnych łyżwiarzy i artystów, którzy w każde przedstawienie włożą całe swoje serce i zachwycą widzów gliwickiej areny spektakularnymi wyczynami i skomplikowanymi występami na lodowisku i ponad nim.

 

 

 

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu licznych grup szkolnych i zorganizowanym wycieczkom powstała oferta specjalna. Grupy liczące minimum dziesięciu uczestników mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek:

 

– przy zakupie minimum 10 wejściówek obowiązuje zniżka 15% od ceny biletów Do zamówienia dołożony zostanie jeden bilet gratis.

 

– przy zakupie minimum 15 wejściówek obowiązuje zniżka 20% od ceny biletów. Do zamówienia dołożone zostaną 2 bilety gratis.

 

– przy zakupie minimum 25 wejściówek obowiązuje zniżka 30% od ceny biletów. Do zamówienia dołożone zostaną 3 bilety gratis.

 

Uwaga! Rabaty łączą się z innymi zniżkami dla dzieci i emerytów.
Zamówienia grupowe należy składać pod adresem [email protected].

 

Spektakle SHOWTIME w wykonaniu Holiday on Ice będzie można zobaczyć 28 i 29 marca 2020 roku w Arenie Gliwice. Bilety na wydarzenie w regularnej sprzedaży można nabyć poprzez stronę bilety.imprezyprestige.com. Zamówienia grupowe należy zgłaszać indywidualnie. Na wydarzenie w Arenie Gliwice zaprasza Miasto Gliwice oraz agencja Prestige MJM.

Galeria