9 października 2017

Wydawnictwa zawierające odręczne zapiski kompozytora wraz z serią rzadkich i wcześniej niepublikowanych zdjęć, do tego płyty CD i DVD oraz T-shirty w różnych kolorach oraz wiele innych gadżetów będzie można zakupić już w sobotę, przed i tuż po koncercie Ennio Morricone. Cała kolekcja zostanie udostępniona do sprzedaży na stoisku w hali Atlas Arena w Łodzi.

 

Wielki włoski kompozytor ma w Polsce niesłabnące grono miłośników swojej twórczości. Spora grupa z nich z pewnością weźmie udział w zbliżającym się koncercie artysty w Łodzi. To właśnie z myślą o nich, management Ennio Morricone zdecydował o przywiezieniu do Polski gadżetów, które zakupić będzie można w dniu koncertu. Stoisko zlokalizowane zostanie w szatni, w pobliżu wejścia numer 25 Atlas Areny.

 


Co będzie można kupić? Na stoisku nie zabraknie T-shirtów w damskiej i męskiej rozmiarówce oraz w różnych kolorach. Oprócz koszulek znajdziemy tu również kubeczki, długopisy, torby, breloczki i plakaty tematycznie związane z postacią włoskiego kompozytora. Prawdziwą gratką dla fanów może okazać się wydawnictwo zawierające odręczne zapiski kompozytora wraz z serią rzadkich i wcześniej niepublikowanych zdjęć Ennio Morricone. W sprzedaży będzie wersja książki z podpisem i bez. Oczywiście nie zabraknie płyt CD i DVD – w końcu artysta może się pochwalić dorobkiem obejmującym 60 lat! Będzie można zatem wybierać spośród kilku albumów przygotowanych na łódzki koncert. W sprzedaży znajdzie się m.in. krążek z 2007 roku pt. „Morricne Awards” z najbardziej znanymi fragmentami ścieżek filmowych wraz z książeczką zawierającą całą filmografię artysty. Na stoisku nabyć będzie można także DVD z koncertu „Live at the Kremlin” z udziałem rosyjskich muzyków – chóru i orkiestry, a także kolekcję płytową wydaną z okazji 60-lecia twórczości kompozytorskiej Ennio Morricone. Z kolei płyta CD  „Bambini del Mondo” to propozycja utworów śpiewanych przez chór dziecięcy wraz z nutami i włoskimi tekstami piosenek.


Wszystkie gadżety będzie można kupować zarówno przed rozpoczęciem koncertu, w czasie przerwy oraz bezpośrednio po zakończeniu show.


Wejściówki na koncert Ennio Morricone wciąż są w sprzedaży, Można je nabywać za pośrednictwem stron: bilety.imprezyprestige.com i eBilet pl oraz w sieci salonów Empik w całym kraju. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM.