16 sierpnia 2021

Już 22 sierpnia, niemal równy rok przed wielkim koncertem tenora na PGE Narodowym, warszawska publiczność na Bulwarach Wiślanych będzie mogła obejrzeć jeden z jego najpiękniejszych występów zatytułowany “Love In Portofino”. Niepowtarzalny śpiewak, Andrea Bocelli słynie ze swoich spektakularnych i niezwykle emocjonalnych koncertów. Wydarzenie w Warszawie zapowiada się więc ekscytująco!

 

W miniony weekend Koncertowe Bulwary ruszyły pełną parą z transmisją koncertu Budki Suflera, ekskluzywnym spotkaniem z zespołem oraz licznymi konkursami i atrakcjami. Na tym jednak nie koniec! Już 22 sierpnia na Bulwarach w Warszawie usłyszymy uwielbiany na całym świecie głos włoskiego tenora: Andrei Bocellego! Warszawiacy będą mieli niepowtarzalną okazję, aby poznać wyjątkowość koncertów tego klasycznego artysty, którego popularność przewyższa nawet gwiazdy muzyki pop!

 

Koncert “Love In Portofino” to występ pełen kultowych, romantycznych utworów w wykonaniu Andrei, który swoim śpiewem potrafi zaprzeć dech w piersiach. Nie bez powodu mówi się, że jego potęga głosu w połączeniu z wyjątkową wrażliwością nie mają sobie równych! A najlepszym na to dowodem są największe areny koncertowe na całym świecie, które niewidomy śpiewak wyprzedaje od lat.

 

“Love In Portofino” to koncert tym bardziej wyjątkowy, iż gościnnie występuje na nim żona Andrei. Muzyczny duet małżonków, który można podziwiać na dużej scenie, sprawia, że całe wydarzenie to naprawdę nastrojowy, intymny wieczór pod znakiem miłości przez duże M! Koncert uświetniła również obecność wspaniałych muzyków m.in: Davida Garreta, Chrisa Bottiego, Caroliny Campbell oraz 40-osobowej orkiestry.

 

Koncertowe Bulwary oprócz transmisji najpiękniejszych koncertów oferują warszawiakom wieczór pełen atrakcji. Pierwszą z nich będzie Strefa Malowania z profesjonalnymi sztalugami do użytku każdego weekendowego artysty. Dodatkowo prace stworzone nad Wisłą wezmą udział w konkursie, w którym wygrać będzie można m.in. bilety na koncerty Kings of Leon, Andrei Bocellego, KISS czy też Il Volo! Na widzów Koncertowych Bulwarów czekają również upominki w postaci kart rabatowych do wykorzystania przy zakupie wejściówek na koncerty organizowane przez Prestige MJM. A wisienką na torcie tego wieczoru dla wszystkich fanów Andrei Bocellego będzie szansa na przekazanie swoich wiadomości do samego artysty! Na Bulwarach stanie specjalna ściana, na której każdy będzie mógł zapisać, co chciałby powiedzieć śpiewakowi. Andrea otrzyma później wszystkie wiadomości od agencji Prestige MJM w dzień, w który jego koncert miał odbyć się w Warszawie w 2021 roku i na 365 dni przed jego nową datą. W ten sposób fani choć trochę zbliżą się do wielkiego tenora!

 

Wszystkich, którzy tęsknią za klimatem koncertów światowych gwiazd, są ciekawi brzmienia legendarnego tenora na żywo lub po prostu chcą dobrze spędzić niedzielny wieczór, zapraszamy 22 sierpnia na Bulwary Wiślane. Cała impreza rusza od godziny 18:30 w okolicy restauracji Bella Italia. Wstęp wolny.

 

Koncertowe Bulwary z transmisją koncertu Andrea Bocellego to muzyczny przedsmak przed przyszłorocznym koncertem na żywo uwielbianego tenora na PGE Narodowym! Śpiewak zachwyci swoim głosem polską publiczność 19 sierpnia 2022 i będzie to jego największy koncert w naszym kraju! Bilety na to spektakularne show dostępne są na biletserwis.pl.