Andrea Bocelli zaśpiewa na Bulwarach Wiślanych w Warszawie

18 sierpnia 2021

Jeden z najpiękniejszych koncertów Andrei Bocellego “Love in Portofino” już w najbliższą niedzielę, 22 sierpnia, zachwyci widzów w Warszawie. Podczas imprezy na Bulwarach Wiślanych fani nie tylko zobaczą na wielkim ekranie emisję występu uwielbianego tenora, ale również będą mieli szansę skontaktować się z artystą, wygrać bilety lub zdobyć karty rabatowe na wejściówki na jego przyszłoroczny koncert na PGE Narodowym!

 


Przed nami druga impreza z cyklu Koncertowych Bulwarów, która znowu zaskoczy swoimi atrakcjami i niepowtarzalną okazją do zbliżenia się do waszych ulubionych artystów! Dwa tygodnie temu warszawskimi bulwarami zawładnęły kultowe, rockowe brzmienia Budki Suflera, a tej niedzieli nad Wisłą królować będzie klimatyczna muzyka włoskiego tenora Andrei Bocellego.


Na Bulwarach wyemitowany zostanie jeden najbardziej znanych koncertów tenora “Love In Portofino”, na którym wykonuje on najpiękniejsze romantyczne utwory wszech czasów. Niepowtarzalny klimat tego występu w połączeniu z wyjątkowym głosem Andrei oraz wspaniałym występem towarzyszących mu muzyków (m.in. David Garrett, Chris Botti, Carolina Campbell) wraz z orkiestrą to show, którego nie można przegapić!

 


Niewątpliwie największą atrakcją wieczoru, obok emisji koncertu Andrei Bocellego, będzie okazja do niemal bezpośredniego kontaktu z tym włoskim artystą.

 

Cieszymy się, że oprócz możliwości obejrzenia wspaniałego koncertu Andrei Bocellego, umożliwimy widzom Koncertowych Bulwarów przekazanie ich własnych wiadomości tenorowi! W tę niedzielę każdy będzie miał szansę zapisać na specjalnej tablicy to, co chciałby powiedzieć artyście, a agencja Prestige MJM dostarczy wszystkie wiadomości prosto do Andrei! – mówi Beata Pierzchała z ZPR Media, które zarządzają Bulwarami Wiślanymi w Warszawie.

 

Tablica “Wiadomość Dla Andrei Bocellego”, która stanie na Bulwarach Wiślanych to niepowtarzalna okazja, aby tenor dowiedział się, ile jego muzyka znaczy dla polskich fanów. Każdy, do kogo przemawia twórczość Andrei Bocellego otrzyma szansę, żeby podzielić się swoimi wrażeniami z samym artystą, podziękować mu za muzyczne wzruszenia i zapewnić, że Polska czeka na jego koncert za rok na PGE Narodowym!


Koncertowe Bulwary to impreza, która rozgrzeje warszawską publiczność na niemal równy rok przed owym koncertem Andrei Bocellego na PGE Narodowym. Z tej okazji agencja Prestige MJM przygotowała specjalne upominki dla widzów Koncertowych Bulwarów – karty rabatowe na organizowane przez nią koncerty, w tym oczywiście i na występ Andrei Bocellego 19 sierpnia 2022 w Warszawie! Bilety do kupienia na: https://biletserwis.pl/.


W niedzielę, 22 sierpnia, na Bulwarach Wiślanych na warszawiaków czekać będą również dodatkowe atrakcje, takie jak Strefa Malowania czy tematyczne menu w restauracji Bella Italia. W Strefie Malowania każdy będzie mógł choć na chwilę stać się profesjonalnym artystą! Specjalnie przygotowane sztalugi wraz z przyborami plastycznymi będą bowiem dostępne dla wszystkich chętnych, a stworzone prace wezmą udział w konkursie na Facebooku Prestige MJM. Dzieła, które otrzymają największą ilość polubień wygrają bilety na koncerty!


Impreza Koncertowe Bulwary odbędzie się na Bulwarach Wiślanych w Warszawie w okolicy restauracji Bella Italia. Wydarzenie startuje od godziny 19:00, a sama emisja koncertu rozpocznie się o 19:30. Wstęp wolny.
Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM.

Galeria