29 kwietnia 2019

Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z koncertem Andrei Bocellego na stadionie w Poznaniu, który odbędzie się 11 maja 2019 roku.

 

 

Rozpiska godzinowa*:
18:15 – Otwarcie bram
20:30 – Andrea Bocelli

 

*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę podejmuje sam artysta i jego management)

 

Uwaga! Ze względu na bardzo duże zainteresowanie wydarzeniem, prosimy zaplanować swój przyjazd na stadion w momencie otwarcia bram.
Ważne! W przypadku biletów domowych, czyli takich, które zostały przesłane na skrzynkę e-mail, należy je wydrukować. Bilet wyświetlony na ekranie telefonu może zostać niepoprawnie odczytany przez skanery.

 

Wejście na stadion:
– PŁYTA (murawa) 
Osoby, które zakupiły bilety na murawę Stadionu do sektorów: A3, A4, A5, B4, B5, C4, C5, D4, D5, kierują się do tunelu pomiędzy Trybuną III im. H. Czapczyka (zieloną) a Trybuną IV (niebieską) im. A. Białasa. Wejście znajduje się w pobliżu oficjalnego sklepu Lecha Poznań.
Osoby, które zakupiły bilety na murawę Stadionu do sektorów: A1, A2, B1, B2, B3, C1, C2, D1, D2 – kierują się do tunelu pomiędzy Trybuną IV  im. A. Białasa (niebieską) a trybuną I (czerwoną) im. T. Anioły (czerwoną), w pobliżu „kładki dla kibiców gości”.
– TRYBUNY
Osoby, które zakupiły bilety na Trybunę III im. H. Czapczyka (zieloną), kierują się na promenadę stadionową od ulicy  Rumuńskiej.
Osoby, które zakupiły bilety na Trybunę IV im. A. Białasa (niebieską) , kierują się do wejść od strony ulicy Ptasiej.
Osoby, które zakupiły bilety na Trybunę im. T. Anioły (czerwoną), kierują się na promenadę stadionową od strony boisk treningowych Lecha Poznań.

 

 

Parkingi przy stadionie:
W dniu wydarzenia na terenie Stadionu Poznań istnieje możliwość zaparkowania samochodu na parkingach zlokalizowanych od strony ul. Ptasiej. Parking będzie płatny.
Ze względu na duże zainteresowanie koncertem prosimy zaplanować przyjazd komunikacją miejską, taksówkami w momencie otwarcia bram.

 

Dojazd:
Dojazd do Stadionu Poznań jest możliwy wszystkimi dostępnymi w mieście środkami transportu:
Autobusy oraz tramwaje. Aktualną rozpiskę można znaleźć na stronie: http://www.mpk.poznan.pl/rozklad-jazdy

 

Punkt informacji:
Punkt informacji będzie czynny w kasie, od strony ulicy Rumuńskiej, vis à vis Trybuny III im. H. Czapczyka (zielonej), od godziny 13:00

 

Gastronomia na koncercie:
Podczas koncertu będą dostępne punkty gastronomiczne na trybunach oraz w tunelach w wejściach na murawę. Specjalne kioski będą oferować napoje gazowane, niegazowane, ciepłe przekąski oraz napoje gorące.

 

Palenie papierosów na koncercie:
Podczas wydarzenia obowiązuje całkowity zakaz palenia na murawie stadionu oraz sektorach znajdujących się na trybunach.

 

Czego nie można wnosić na koncert?
Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami oraz wszelkiego rodzai parasoli, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz wideo, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

 

Aparaty fotograficzne:
Na stadion zabrania się wnoszenia aparatów fotograficznych z wymienną optyką, sprzętu rejestrującego audio i wideo oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. W przypadku nierespektowania zasad, management artysty zastrzega sobie prawo do skonfiskowania wyżej wymienionych przedmiotów. Na stadion można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.

 

Depozyt
Podczas wydarzenia będzie również zorganizowany depozyt. Depozyt będzie płatny.

 

Gadżety:
Podczas koncertu Andrei Bocellego będzie można zakupić oficjalne gadżety związane z artystą. 

Galeria