Andrea Bocelli na ekranach kin Helios w całej Polsce

18 października 2021

Andrea Bocelli najpopularniejszy i najbardziej uwielbiany tenor świata pojawi się w kinach sieci Helios w całym kraju! Wyświetlony zostanie jeden z jego najsłynniejszych koncertów w nowojorskim Central Parku. Obejrzeć go będzie można już w listopadzie. Latem artysta wystąpi na żywo na PGE Narodowym w Warszawie.

 

 

W ramach projektu „Helios na Scenie” już w listopadzie na srebrnym ekranie wyświetlony zostanie koncert „One night in Central Park” w wykonaniu Andrei Bocellego. Wydarzenie odbyło się 10 lat temu w sercu Nowego Jorku i zgromadziło ponad 70-tysięczną publiczność. Wybór miejsca był nieprzypadkowy – miasto wywarło ogromny wpływ na ścieżkę kariery artysty. Sam Bocelli uważa, że był to jeden z najważniejszych koncertów w jego bogatym dorobku.

 

 

24 listopada o godzinie 18:00 w kinach sieci Helios emocje związane z koncertem sprzed dziesięciu lat czekają na miłośników najbardziej uwielbianego tenora świata. To wówczas po raz pierwszy w historii, podczas jednego występu, Bocelli zaprezentował cały przekrój swojej twórczości, prezentując zarówno popowy, jak i klasyczny repertuar. Do udziału w wydarzeniu artysta zaprosił jedną z najstarszych światowych orkiestr – Orkiestrę Filharmonii Nowojorskiej pod dyrekcją Alana Gilberta oraz wspaniałych gości. Na scenie w nowojorskim Central Parku towarzyszyli mu m.in.: Céline Dion, Tony Bennett, Nicola Benedetti, Chris Botti, David Foster, Andrea Griminelli i Ana Maria Martinez.

 

Dla prawdziwych fanów Andrei Bocellego mamy wspaniałe wieści: 19 sierpnia 2022 roku artysta wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. To będzie jeden z największych koncertów Andrei Bocellego w Polsce. Bilety do kupienia na www.biletserwis.pl. Organizatorem warszawskiego koncertu jest agencja Prestige MJM.