Amerykanin przed Australijczykiem. Będzie support przed koncertem Cody`ego Simpsona!

17 marca 2015
Jackson Harris wystąpi jako support przed koncertem Cody`ego Simpsona, który odbędzie się 1 maja w warszawskim klubie Palladium. Amerykański piosenkarz zasłynął w ostatnim czasie dzięki swoim singlom – "Miss Me" i "Life Through A Lens" .
 
Jackson Harris, podobnie jak Cody Simpson, jest dopiero u progu swojej muzycznej kariery. Obu artystów łączy to, że zaczynali od coverów. Simpson zasłynął latem 2009 roku, kiedy śpiewał utwory Justina Timberlake`a i The Jackson 5. Harris wypłynął rok później, kiedy przerobił utwór Jay Z i Alicii Keys “Empire State Of Mind". Piosenka trafiła na serwis YouTube w marcu 2010 roku i w krótkim czasie zdobyła sporą popularność – obejrzało ją około 200 000 osób. Harris krótko po tym wydarzeniu nagrał swoją debiutancką EP zatytułowaną "Long Story Short". Do tej pory ma w swoim dorobku dwie takie produkcje, a poza tym sześć singli i kilkanaście udanych coverów.
 
Cody Simpson i Jackson Harris mają wiele cech wspólnych. Australijczyk, mimo młodego wieku, zrobił oczywiście znacznie większą karierę niż jego kolega z USA, ale obaj uważani są za wielkie talenty, które mogą podbić w przyszłości światową scenę muzyczną. Łączy ich także fakt, że największą popularnością cieszą się w internecie – wyjaśnia Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu Cody`ego Simpsona w klubie Palladium w Warszawie.
 
Aktualnie Harris jest znany przede wszystkim dzięki swoim dwóm najnowszym singlom, które powstały w 2014 roku – "Miss Me" i "Life Through A Lens" . Pierwszy z nich był nagrywany w Los Angeles. Większy sukces osiągnął jednak drugi z utworów, który Harris stworzył dla swojego przyjaciela Shaya Carla z okazji urodzin. Wykonanie dotarło na szczyt notowania Billboard’s Twitter Chart. W serwisie YouTube uzyskało ponad milion odsłon.
 
Warto również dodać, że Amerykanin w roli supoortu Cody`ego Simpsona ma spore doświadczenie, ponieważ to on otwierał jego europejskie występy w ramach letniej trasy “Acoustic Sessions Tour’ w ubiegłym roku.
 
Koncert Cody`ego Simpsona w Warszawie będzie pierwszą wizytą Australijczyka w Polsce.  Organizatorzy, w porozumieniu z managementem młodego wokalisty, robią wszystko, żeby pozostał on na długo w pamięci polskich fanów. – Możemy zdradzić, że Jackson Harris nie będzie jedynym supportem przed występem Cody`ego Simspona. Kolejne szczegóły postaramy się zdradzić w najbliższym czasie – tłumaczy Marek Kurzawa z Prestige MJM.
 
Bilety na koncert Cody`ego Simpsona cały czas znajdują się w sprzedaży. Można je nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, Eventim.pl, eBilet.pl, Ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.