18 maja 2018

Afrojack ogłosił międzynarodowe poszukiwania nieodkrytego do tej pory talentu muzycznego. Światowej sławy DJ chce obecnie skupić swoją uwagę na marzeniach innych ludzi i poświęcić czas, aby wcielić je w życie. Może to pora na zaprezentowanie swojego głosu i wyjście z cienia? Warto przypomnieć, że Afrojack wystąpi 13 lipca podczas Music Power Explosion na Stadionie Wrocław.

 

 

DJ zamierza wzbogacić swoją kolejną produkcję o wokal, który nie został wcześniej spopularyzowany. We współpracy z Japońską marką LDH (Love Dream Happiness) postanowił zorganizować Vocal Battle Auditions – międzynarodowe przesłuchania, w których każdy może wziąć udział! Odbędą się one w Londynie, Amsterdamie, Rotterdamie, Nowym Jorku, Los Angeles, Tokio, Osace i Taipei. Finał zaplanowano na sierpień tego roku w Tokio.

Proces aplikacji rozpoczął się 14 maja poprzez stronę globalvba.com. Nieodkryte talenty wokalne i raperzy w przedziale wiekowym 15-25 lat mogą śmiało spróbować swoich sił.

 

– Najważniejsze dla mnie to sprawić, aby ludzie przestali bać się wychodzić z ukrycia. Nie szukamy osób, które są super wyćwiczone i śpiewają od wielu lat. Szukamy nowych nieoszlifowanych diamentów, które nie doświadczyły jeszcze tego całego szaleństwa. Potrzebujemy świeżości – pączków, które rozkwitną – podkreśla Afrojack.

 

Ideą całego przedsięwzięcia jest nie tylko znalezienie wyjątkowego głosu dla kolejnych produkcji Afrojacka, ale przede wszystkim zmiany w postrzeganiu tej branży. Artysta chce dać szansę młodym osobom, które nie widzą możliwości przebicia się w sam jej środek. Organizacja LDH pragnie zmienić globalny wizerunek świata muzyki, a przesłuchania nazywa dopiero „początkiem” tego procesu.

 

Artysta szuka przede wszystkim ludzi z pasją, nieodkrytych przez żadne wytwórnie.
– „Talent” to dla mnie bardzo płytkie słowo. Myślę, że moim talentem jest to, że kocham tworzyć muzykę i to sprawia, że jestem w tym coraz lepszy. Wystarczy posłuchać mojej muzyki, kiedy zaczynałem –  raczej nie brzmi, jak talent! Poszukuję kogoś z pasją i wiarą w to, że marzenia się spełniają – zaznacza Afrojack.

 

Artysta  odwiedzi w tym roku również Polskę w ramach Music Power Explosion, które odbędzie się 13 lipca. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM we współpracy ze Strefą Kultury Wrocław. Obok Afrojacka na scenie pojawią się także: Tiesto, Steve Aoki, Zedd, Don Diablo, Blinders i Kuba&Neitan. Bilety na wydarzenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com oraz eBilet.pl.

 

Galeria