9 kwietnia 2018

 

Laureat nagrody Grammy i twórca największych klubowych hitów – Afrojack, wystąpi we Wrocławiu! Jeden z najbardziej nowatorskich i rozchwytywanych DJ-ów na świecie, jest kolejnym artystą, który dołączy do Tiesto, Steve Aoki i Zedda na festiwalu Music Power Explosion. 13 lipca na jeden dzień Stadion Wrocław zamieni się w klubowe szaleństwo!

 

 

 

 

Afrojack to obecnie jedna z najbardziej głośnych osobowości branży muzyki klubowej. Jest pionierem brzmień wywodzących się z gatunku electro house, zwanych dutch house. DJ wzbił się na wyżyny popularności, osiągając wiele znaczących sukcesów. Zdobył nagrodę Grammy za remiks utworu „Revolver” amerykańskiej piosenkarki Madonny. W najnowszej klasyfikacji prestiżowego plebiscytu DJ MAG, zajął 8 miejsce, co stawia go w światowej czołówce producentów muzyki elektronicznej.  Współpracują z nim największe gwiazdy, w tym: David Guetta, Hardwell, Thirty Seconds To Mars, Martin Garrix, Snoop Dogg, Sting, Wiz Khalifa, Shakira, czy Pitbull. Jest jednym z dwóch DJ- ów na świecie, którzy odcisnęli swoją dłoń na Hollywoodzkiej Alei Gwiazd.

 

Do największych hitów Afrojacka należą: „Take Over Control”, „Turn Up The Speakers”, „Hands Up”, „Another Life”, czy najświeższe produkcje we współpracy z Davidem Guettą – „Helium” i „Dirty Sexy Money”. Artysta występuje na największych scenach świata: Tomorrowland, Ultra, Electric Daisy Carnival, Coachella. Przez wiele lat rezydował w klubie OMNIA w Las Vegas – międzynarodowej ikony klubowej.

Jego najnowszy kontrakt podpisany na rezydenturę w Wynn Las Vegas i praca nad nowym albumem to oczywiste oznaki podkręconego tempa. Artysta zaskakuje fanów coraz nowszymi produkcjami i genialnymi setami.

 

 - Afrojack zdecydowanie zaprezentuje najwyższy poziom. Dowodem na to są jego ostatnie występy, których idealnym uzupełnieniem jest niedawny set z Ultra Miami. Lineup festiwalu Music Power Explosion rośnie w siłę – podkreśla Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

 

 

 

Afrojack uzupełnia listę największych światowych DJ-ów, którzy zaprezentują swoje sety na wrocławskim stadionie 13 lipca. Dołączy do Tietso, Steve Aoki i Zedda. W zaledwie jeden wieczór, na jednej scenie najwięksi artyści muzyki elektronicznej rozkręcą jedną z najbardziej szalonych imprez tego roku w Polsce.

 

 

Niebawem czeka nas ogłoszenie kolejnego zagranicznego coheadlinera, który również cieszy się wyjątkową popularnością wśród polskich fanów – zdradza Izabela Olek z agencji Prestige MJM.


Bilety na festiwal Music Power Explosion, który odbędzie się 13 lipca na Stadionie Wrocław można nabywać poprzez strony www.bilety.imprezyprestige.com oraz eBilet.pl. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM we współpracy ze Strefą Kultury Wrocław.  

 

 

Galeria