9 października 2018

Above & Beyond świętowali 300. odcinek Group Therapy w Chinach! Niesamowita impreza połączyła fanów z całego świata! Czy klimat z Dalekiego Wschodu poczujemy już 28 października w Warszawie?

 

Ponad pół miliona osób oglądało przez internet bezpośrednią relację z celebrowania 300. odcinka Group Therapy! Transmisja prowadzona była do ponad pięćdziesięciu krajów na całym świecie, tym pierwszy raz w Chinach, a to wszystko dzięki współpracy z platformą Netease. 

 

 

Above &  Beyond zagrał całą gamę utworów z nurtu trance oraz house. Oczywiście legendarni DJ-ie postanowili zaskoczyć fanów i zaprezentować kilka premierowych utworów: „A Long Way From Home” z gościnnym udziałem Spencera Browna, „There's Only You” z Zoe Johnston, „Flying By Candlelight” z Marty Longstaff oraz „The End” i „Distorted Truth”. Dodatkowo panowie z Above & Beyond po raz pierwszy na żywo zaprezentowali „Happiness Amplified” oraz „Naked”!

 

– Każdy, kto śledził na żywo imprezę zorganizowaną przez Above & Beyond, może być pewien, że w Warszawie przeżyjemy podobne emocje! – komentuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM

 

Jesienna trasa koncertowa Above & Beyond zbliża się ku końcowi, zanim legendarna grupa zagra w warszawskiej Progresji, odwiedzą jeszcze Niemcy, Szwecję, Norwegię, Danię oraz Czechy.

 

Koncert Above & Beyond oraz gościa specjalnego Spencera Browna zaplanowany jest na 28 października bieżącego roku, w klubie Progresja w Warszawie. Wejściówki można nabywać poprzez stronę internetową: www.prestigemjm.com. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM.