18 października 2018

Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z koncertem Above & Beyond w klubie Progresja w Warszawie, który odbędzie się 28 października 2018 roku.

 

Rozpiska godzinowa:*
19:00 – Otwarcie drzwi
20:00 – Spencer Brown
21:00 – Above & Beyond

*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę podejmuje sam artysta i jego management)

 

Parkingi:
Najbliższy parking to Park and Ride przy ul. Połczyńskiej w odległości jednego przystanku tramwajowego od klubu. Opłaty za parking zgodnie z taryfą ZTM.

 

Dojazd:
Do klubu Progresja dojedziemy również komunikacją miejską. Autobusy numer 105, 197, N42 (przystanek Fort Wola) oraz 194, 255, 713, 716, 813, N53 (przystanek Cm. Wolski) lub Tramwajem numer 10, 11, 26 (przystanek Fort Wola) i 13, 27 (przystanek pętla Cm. Wolski).

 

Zakup biletów w dniu koncertu:
Punkt sprzedaży wejściówek będzie czynny przy wejściu głównym od godziny 17:00. Wejściówki będzie można również nabyć za pośrednictwem strony eBilet.pl.

 

Gastronomia na koncercie:
W czterech barach znajdujących się na terenie Progresji (w tym w dwóch – zlokalizowanych bezpośrednio na sali koncertowej) można zakupić zarówno alkohol jak i napoje bezalkoholowe. We wszystkich barach można płacić zarówno gotówką jak i kartą. Ze względów bezpieczeństwa wszystkie napoje serwowane są w plastikowych kubkach.
Na terenie ogródka znajdować się będzie punkt gastronomiczny z możliwością nabycia ciepłych posiłków (hamburgery, zapiekanki, tortille, frytki itp)

 

Palenie papierosów na koncercie:
Na terenie Progresji palenie jest niedozwolone. Strefa dla palących jest wyznaczona na zewnątrz klubu i prowadzi do niej osobne wejście z poziomu Progresja Cafe (na parterze).

 

Czego nie można wnosić na koncert?
Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video. Zabrania się także zabierania ze sobą wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks), a także innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

 

Aparaty fotograficzne:
Do obiektu zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego (m.in tabletów oraz kamerek Go-Pro), które w ocenie organizatora lub ochrony mogą utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Zabrania się wnoszenia również profesjonalnego sprzętu fotograficznego W przypadku nierespektowania zasad, management artysty zastrzega sobie prawo do skonfiskowania wyżej wymienionych przedmiotów. Do klubu można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.

 

Szatnia:
Podczas imprezy dostępna będzie szatnia. Znajduje się ona na półpiętrze. Koszt przechowania odzieży od osoby wynosi 3 zł, koszt przechowania bagażu (plecak, mała walizka itp.) wynosi 5 zł, a 7 zł zapłacimy za duży plecak/torbę. W przypadku zgubienia numerka zostanie doliczona dodatkowa opłata w wysokości 10 zł.

 

Oficjalne gadżety:
Podczas koncertu Above & Beyond będzie można nabyć oficjalne gadżety związane z artystami. Stoisko zostanie zlokalizowane na pierwszym piętrze.

 

Po zakończeniu koncertu:
Bardzo prosimy o stopniowe i spokojne opuszczanie klubu po zakończonym koncercie. Ze względu na pojemność klubu prosimy liczyć się z tym, że mogą powstać kolejki do szatni i wyjścia przy opuszczaniu budynku. Dlatego też główna sala koncertowa (jak i cały teren przeznaczony dla widzów oraz bary) będą dostępne dla uczestników koncertu także po zakończeniu występów artystów.