14 listopada 2019

Już w najbliższy poniedziałek magiczne lata 80. powrócą! A wszystko to stanie się za sprawą znanego na całym świecie i uwielbianego przez fanów zespołu A-ha! Koncert odbędzie się 18 listopada na Torwarze w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.


Zespół A-ha to niekwestionowana gwiazda, symbol lat 80. i fenomenalni muzycy, którzy są autorami bestsellerowego hitu „Take On Me” – drugiego pod względem popularności przeboju tamtego okresu. Na YouTube ma blisko miliard odtworzeń! Morten Harket, Magne Furuholmen i Paul Waaktaar-Savoy zadebiutowali albumem „Hunting High And Low”, z którym teraz powracają, by móc go ponownie zaprezentować na najbardziej prestiżowych scenach świata!


Legendarna grupa ma już na swoim koncie dwanaście albumów studyjnych, miliony sprzedanych płyt, tysiące koncertów i niezapomniane przeboje. Doskonale znają ją również polscy fani. A-ha wystąpi w naszym kraju ponownie po dziesięciu latach. W listopadzie 2009 roku grupa zagrała na muzycznym otwarciu Atlas Areny w Łodzi. Teraz zaprezentuje się na wyprzedanym koncercie w hali COS Torwar w Warszawie.


Warto wspomnieć, że koncerty w Niemczech poprzedzające warszawski wieczór z zespołem, również wyprzedały się całkowicie! Co więcej, nawet przyszłoroczne, jesienne koncerty w USA osiągnęły status SOLD OUT! A-ha masowo podbija cały świat!

 

Zespół przygotował dla swoich sympatyków gadżety sygnowane logotypem A-ha. W bestsellerowej kolekcji znajdą się oryginalne kurki, koszulki, czapki, torby, kubki i wiele innych gadżetów!

 

 

 

Polacy kochają Norwegów, o czym świadczy ogromne zainteresowanie koncertem natychmiast po jego ogłoszeniu rok temu. Przygotowana do sprzedaży pula biletów znalazła nabywców zaledwie w ciągu kilku tygodni, a wpuszczone dodatkowe wejściówki na miejsca z ograniczoną widocznością również szybko zostały wykupione.
Bilety na koncert A-ha 18 listopada są już niedostępne. Na wyjątkowe wydarzenie rodem z lat 80. zaprasza agencja Prestige MJM!

Galeria