17 lipca 2014
40 tysięcy serduszek podniosą w jednym momencie uczestnicy koncertu Justina Timberlake`a na PGE ARENIE w Gdańsku. To specjalna akcja, którą przygotowuje eBilet, agencja Prestige MJM, Arena Gdańsk Operator i Polskie Centrum Fanów Justina Timberlake’a.
 
Specjalne serduszko z napisem "We love you Justin" otrzyma każdy z uczestników koncertu przy wejściu na obiekt. Organizatorzy przygotują ich łącznie 40 tysięcy. 
 
Pomysł jest bardzo interesujący i jego odpowiednie realizacja może stworzyć niepowtarzalny efekt podczas koncertu, który na długo pozostanie w pamięci uczetników. Prosimy zatem wszystkich, aby zechcieli się aktywnie włączyć do naszej akcji – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem koncertu Justina Timberlake`a.
 
 
Serduszka mają zostać podniesione jednocześnie przez wszystkich widzów w trakcie trzeciego utworu. Cała akcja została przygotowana we współpracy organizatorów, a więc agencji Prestige MJM i Areny Gdańsk Operator z Polskim Centrum Fanów Justina Timberlake‘a i firmą eBilet.pl.
 
Jeśli wszystko odpowiednio zadziała, to z pewnością akcja zostanie zauważona przez artystę. Być może dzięki temu w sposób szczególny będzie wspominał wizytę w Polsce – dodaje Marcin Matuszewski z eBilet.pl.
 
Specjalna fotorelacja z tej niecodziennej akcji zostanie opublikowana na łamach Dziennika Bałtyckiego.  Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w stworzeniu największego portretu uczestników koncertu Justina Timberlake’a. Wystarczy , że uczestnik koncertu zrobi sobie zdjęcie z otrzymanym serduszkiem, a następnie zamieści je w aplikacji We Love You Justin na fanpage’u Prestige MJM lub eBilet. Aplikacja będzie dostępna dla zainteresowanych od 19 do 22 sierpnia. Więcej informacji na ten temat znajduje się w regulaminie konkursu, który dostępny jest na stronie internetowej www.imprezyprestige.com oraz www.eBilet.pl. 
 
Warto przypomnieć, że Justin Timberlake to trzecia wielka gwiazda światowej muzyki, która wystąpi na gdańskim stadionie. Jego koncert odbędzie się już 19 sierpnia i w zgodnej opinii fachowców oraz mediów będzie jednym z największych wydarzeń muzycznych 2014 roku w Polsce. Wcześniej na stadionie PGE ARENA koncertowali Jennifer Lopez i Bon Jovi.
 
Regulamin konkursuPOBIERZ