4 marca 2013

36 ochroniarzy będzie dbać o bezpieczeństwo Justina Biebera podczas jego koncertu w Łodzi.  Managment artysty opracował specjalny rider charakteryzujący zasady ochrony piosenkarza oraz sposób postępowania służb bezpieczeństwa w rónych sytuacjach. 

Justin Bieber przez cały pobyt w Polsce będzie bardzo dokładnie chroniony. O jego bezpieczeństwo zadba minimum 36 ochroniarzy. – Można powiedzieć, że będą oni pilnować nie tylko samego piosenkarza, ale także każdego miejsca, które w jakiś sposób wiąże się z jego koncertem. Otrzymaliśmy zresztą specjalny dokument, który dokładnie ilustruje, jak ochroniarze będą rozmieszczeni w trakcie występu. Wszystko zostało przygotowane z dużą starannością i od razu widać, że nie ma w tym żadnego przypadku – informuje Marek Kurzawa z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu Justina Biebera.
 
Już w trakcie Meet & Greet z artystą obecnych będzie siedmiu ochroniarzy, którzy będą dbać o bezpieczeństwo kanadyjskiej gwiazdy. Trzech będzie przebywać przez cały czas na scenie w trakcie koncertu. Ochroniarze będą też cały czas bardzo starannie pilnować wejścia poza scenę. 
 
Organizatorzy przypominają, że cały czas trwa sprzedaż wejściówek na koncert Justina Biebera w Łodzi. Bilety można nabywać za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com i www.ticketpro.pl oraz w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.