2 maja 2015
Zespół Thirty Seconds to Mars będzie mógł spróbować przy okazji wizyty w Polsce aż 35 rodzajów pierogów, w tym polskich, z tradycyjnym farszem. Wszystkie przygotuje pierogarnia Mandu z Gdańska
 
Thirty Seconds to Mars chcą spróbować przy okazji wizyty nad morzem polskiej kuchni. Zespół, a zwłaszcza jego wokalista Jared Leto, regularnie mówił o swojej wielkiej miłości do pierogów, więc to one będą stanowić główną pozycję w menu. – Łącznie będzie ich aż 35 rodzajów! Wszystkie przygotuje Pierogarnia Mandu z Gdańska – wyjaśnia Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu w ERGO ARENIE. 
 
Jared Leto i jego koledzy będą mogli spróbować pierogów z różnych stron świata – koreańskich, gruzińskich, galicyjskich czy ukraińskich. Oczywiście, nie zabraknie również tych polskich, z tradycyjnym farszem. – Ciekawą propozycją dla zespołu będą także pierogi z ciasta drożdożowego, wypiekane w specjalnym piecu. Są one naprawdę bardzo syte i smaczne. Na co dzień cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem ze strony naszych gości. Wierzymy, że zasmakują one także zespołowi – tłumaczy Maciej Semeniuk z Pierogarni Mandu. 
 
W menu dla zespołu znajdą się także inne tradycyjne polskie potrawy. Nie ma jednak wątpliwości, że 4 maja w Trójmieście odbędzie się kolejny festiwal Marsów i pierogów. 
 
Koncert Thirty Seconds to Mars w ERGO ARENIE zaplanowany został na 4 maja. Można jeszcze nabywać ostatnie bilety na to wydarzenie. Sprzedaż jest prowadzona w internecie za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, Eventim.pl i eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.