11 czerwca 2012

300 dodatkowych biletów w cenie 99 złotych na koncert Eltona Johna w Łodzi trafi do sprzedaży we wtorek, 12 czerwca. To końcowe uzupełnienie puli najtańszych wejściówek. Wcześniejsze zostały sprzedane w kilka dni.

Najtańsza pula biletów na koncert Eltona Johna to doskonała szansa, żeby zobaczyć występ jednego z najwybitniejszych piosenkarzy XX wieku w bardzo przystępnej cenie.- To dodatkowa pula biletów. Trzeba się jednak bardzo pośpieszyć z ich zakupem, ponieważ ich liczba jest mocno ograniczona – informuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje jest organizatorem koncertu Eltona Johna. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 7 lipca w łódzkiej Atlas Arenie.

W rezultacie w najbliższy wtorek, a więc 12 czerwca do sprzedaży trafi 300 dodatkowych biletów w cenie 99 złotych. – Koncerty Eltona Johna wzbudzają naprawdę ogromne zainteresowanie. Ostatnio piosenkarz wystąpił w trakcie diamentowego Jubileuszu Królowej Elżbiety. To wydarzenie odbiło się bardzo głośnym echem na całym świecie i długo nie schodziło z pierwszych stron gazet. To tylko potwierdza, że 7 lipca do Polski przyjedzie wielki artysta – przekonuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Organizatorzy przypominają, że bilety na koncert Eltona Johna w Łodzi można nabywać poprzez strony www.imprezyprestige.com, www.ticketpro.pl oraz w sieciach Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.