30 Seconds to Mars w Rybniku – informacje organizacyjne

12 grudnia 2013
Znana amerykańska grupa 30 Seconds to Mars wystąpi w Rybniku! Koncert odbędzie się 22 czerwca 2014 roku na Stadionie Miejskim. Bilety w przystępnych cenach już od 135 złotych trafią do sprzedaży w poniedziałek, 16 grudnia. Organizatorami wydarzenia będą agencja Prestige MJM i Urząd Miejski w Rybniku.
 
30 Seconds to Mars to obecnie jeden z najbardziej popularnych zespołów rockowych na świecie. W ostatnich latach grupa zdobywała praktycznie wszystkie możliwe prestiżowe nagrody w swojej branży. W głosowaniu przeprowadzonym przez magazyn “Rock on Request” została uznana za Najlepszego Nowoczesnego Rockowego i Alternatywnego Artystę. Wokalista Jared Leto zwyciężył w kategorii najlepszy frontman. Poza tym, zespół był wyróżniany w kategoriach: Najlepszy Rockowy Teledysk, Najlepsza Rockowa Piosenka czy Najlepsza Rockowa Formacja. 30 Seconds to Mars mają w swoim dorobku nagrody: MTV Australia Video Music Awards, Kerrang! Awards czy MTV Europe Music Awards. 
 
Można powiedzieć, że zespół w bardzo krótkim czasie osiągnął w branży rocokowej niemal wszystko, co było do osiągnięcia – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku będzie organizatorem koncertu 30 Seconds to Mars. 
 
To kolejna wielka gwiazda rocka, która przyjeżdża do naszego miasta. Wcześniej udało nam się zaprosić Bryana Adamsa. Później był wielki koncert Guns N` Roses, a w ubiegłym roku niepowtarzalny występ Roda Stewarta. To już kolejny raz, kiedy do naszego miasta przyjeżdża artysta o bardzo dużej renomie – cieszy się Adam Fudali, prezydent Rybnika.  
 
Zespół 30 Seconds to Mars w ostatnim czasie chętnie pojawia się w Polsce i jego koncerty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. W tym roku grupa była gościem Impact Festival. Dwa lata temu zespół zagrał dwa koncerty w łódzkiej Atlas Arenie. W trakcie przyszłorocznego koncertu w naszym kraju amerykańska formacja będzie promować swój najnowszy album "Love Lust Faith + Dreams". Ten album od momentu premiery był jednym z najpopularnyszych w Polsce. Płyta niemal natychmiast pokryła się złotem. Przez wiele tygodni znajdowała się też w czołówce najlepiej sprzedających się produkcji w naszym kraju.
 
Koncert 30 Seconds to Mars odbędzie się 22 czerwca 2014 roku na Stadionie Miejskim w Rybniku. Bilety na to wydarzenie trafią do sprzedaży w poniedziałek, 16 grudnia, o godzinie 10:00. 
Wejściówki będzie można nabywać poprzez strony: www.imprezyprestige.com, ebilet.pl, eventim.pl oraz ticketpro.pl. Bilety będą również rozprowadzane w sieci salonów EMPIK oraz w sklepach: MEDIA MARKT i SATURN. 
 
Ceny biletów ustalone zostały na przystępnym poziomie. Za wejście do Golden Circle trzeba będzie zapłacić 229 złotych. Z kolei bilet na płytę A kosztował będzie 135 zlotych. Bilety na trybuny sprzedawane będą w cenie 155 złotych. Wymienione ceny obowiązywać będą do 24 grudnia. Po tym terminie wszystkie wejściówki zdrożeją o 20 złotych – dodaje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.